جمعیت هلال احمر خواف در راستای تحقق شعار حلقه اتصال نیاز نیازمندان به توان توانمندان، طرح ارمغان مهر را با مشارکت داوطلبان و خیرین این جمعیت اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ,هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: درقالب طرح ملی ارمغان مهر هلال احمر خواف نزدیک به 100 بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده اهدا کرد.

رمضانی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح، تامین لوازم التحریر و ارائه بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان کم برخوردار در مناطق محروم شهرستان است، تصریح کرد: هزینه طرح ارمغان مهر، توسط خیرین و داوطلبان این جمعیت تامین شد.

وی با تاکید بر اینکه این طرح حمایتی با حفظ کرامت انسانی دانش آموزان اجرا شد، ادامه داد: در این طرح 100 بسته به ارزش ریالی 250 میلیون ریال شامل لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان توسط شرکت معدنی پارس هورخش تامین گردید.

رمضانی در پایان ازهمراهی شرکت پارس هورخش که در همه فعالیتهای بشر دوستانه همگام و همراه این جمعیت بوده تقدیر و تشکر نمود.


تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1399 | 04:17 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.در آغازین روز از هفته دفاع مقدس طی مراسمی با حضورجمعی از مسئولین شهرستان ،پایگاه مقاومت بسیج هلال احمر خواف افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید و برای همیشه در تاریخ ماندگار است

وی با تشریح جایگاه بسیج در سطح جامعه و ادارات، هدف از راه اندازی این پایگاه را حفظ روحیه جهادی و انقلابی و حضور فعال نیروهای بسیج کارکنان جمعیت هلال احمر در کلیه عرصه ها به ویژه در مراسم های ملی و مذهبی عنوان نمود.

رمضانی در پایان تاکید کرد:امروز ما در جنگ اقتصادی و فرهنگی قرار داریم و استکبار با تمام قوا سعی درضربه زدن به نظام اسلامی و مردم ما دارد و باید از ظرفیت پایگاه‌های مقاومت بسیج برای کار‌های فرهنگی و اقتصادی استفاده شود


تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1399 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
 
در روز جهانی کمک های اولیه آموزش های همگانی در سطح مساجدو دانشگاه خواف توسط جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک روز جهانی کمکهای اولیه اظهار داشت : بمناسبت این روز و با همکاری مربیان و اعضای جوانان آموزش های همگانی در سطح مساجد شهرستان و همچنین دانشگاه پیام نورارائه شد.

رمضانی افزود: درهای جمعیت هلال احمر در سراسر کشور همواره برای آموزش رایگان کمک‌های اولیه، به روی همه مردم باز بوده و باعث افتخار این نهاد عام‌المنفعه است که علاوه بر خدمات بشردوستانه‌ای که از راه کمک‌های اولیه به حادثه‌دیدگان ارائه می‌دهد، یادگیری کمک‌های اولیه را نیز برای همگان ممکن کرده است تا یکایک هموطنان از اهمیت نجات جان همنوع در بحران‌ها آگاه شوند و در زمان حوادث بدان عمل کنند.


تاریخ : چهارشنبه 26 شهریور 1399 | 07:14 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات