رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از حمله یک قلاده پلنگ در ارتفاعات در دوی حدفاصل خواف - تایبادبه چوپان سنگانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار کرد:پس از تماس مرکز eoc استان بلافاصله یک تیم امدادونجات کوهستان به محل اعزام گردید. 
رمضانی ادامه داد :علاوه بر گروه‌ امدادی هلال احمر , اورژانس , نیروی انتظامی و واحد ایمنی اپال پارسیان نیز دراین حادثه حضور داشتند.
وی همچنین بیان کرد، با توجه به صعب العبور بودن این منطقه، از بالگرد امدادی اورژانس گناباد نیز کمک خواسته شد که در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شد، اما به دلیل شدت وزش باد و شرایط به وجود آمده، امکان نشست بالگرد و انتقال چوپان زخمی به بیمارستان فراهم نشد، بنابراین، وی توسط نیروهای امدادی حاضر درصحنه به پایین ارتفاعات منتقل و توسط اورژانس به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف اعزام شد.


تاریخ : پنجشنبه 6 شهریور 1399 | 09:05 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف اظهار داشت: به مناسبت روز کارمند جمعی از اعضای جوان این جمعیت با کارکنان این اداره دیدار واز زحمات آنان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف, هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک روز کارمند بیان داشت: شبکه پستی ، شبکه عظیمی است که جهان را به هم متصل کرده و بزرگترین شبکه توزیع فیزیکی را ایجاد کرده است

رمضانی امانت داری را از بارزترین صفات نیکوی پست ایران برشمرد و افزود: مردم به واسطه امانت داری و حفاظت از مرسولات مختلف و انجام درست و سریع برخی خدمات، به پست اعتماد بالایی دارند و این اعتماد، مهم ترین سرمایه پست به حساب می آید.


وی افزود: بمناسبت روز کارمند جمعی از اعضای کانون آزاد امور جوانان این جمعیت به اداره پست رفتند و با اهدای گل از زحمات بی دریغانه کارکنان این اداره تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است اعضای کانون آزاد پس از اداره پست به جمعیت هلال احمر آمدند و با اهدای گل از کارکنان خدوم این جمعیت نیز تقدیر به عمل آوردند.
.
.


تاریخ : پنجشنبه 6 شهریور 1399 | 09:01 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: طرح " نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال" با مشارکت داوطلبانه اعضای جوان  در این شهرستان در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ,هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبداله الحسین (ع) افزود: هدف از اجرای این طرح، انسجام بخشی و اجرایی سازی پروتکل های بهداشتی در مراسم های مذهبی ماه محرم، آگاه سازی بیشتر جامعه با اهداف و برنامه های هلال احمر است.

وی تاکید کرد: اعضای کانون های جوانان هلال احمر با هماهنگی مسولان هیات های مذهبی شهرستان با کاور جمعیت هلال احمر در مراسم های مذهبی حاضر و نسبت به تسهیل روند اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا در بین عزاداران اقدام می کنند.

رمضانی اظهار داشت: مجریان طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال اعضای جوانان جمعیت هلال احمر اقدام به تب سنجی و غربالگری افراد در ورودی هیات ها می کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این مهم، مجریان این طرح در نشانه گذاری برای تعیین فاصله استقرار عزاداران، همکاری در ضدعفونی کردن محل برگزاری مراسم قبل و بعد از هر برنامه، راهنمایی عزاداران برای رعایت فاصله ۲ متری، ضدعفونی دست های عزاداران همکاری می کنند.

.تاریخ : پنجشنبه 6 شهریور 1399 | 08:54 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات