اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف به مناسبت یادبود درگذشت جمعی از شهروندان در دوران کرونایی در یک برنامه فرهنگی اقدام به غرس نهال در محوطه دانشگاه پیام نور این شهرستان کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: با توجه با پروتکل وزارت بهداشت و درمان و فاصله گذاری اجتماعی که برگزاری هر نوع اجتماع و ترحیم برای درگذشتگان دوران کرونایی ممنوع اعلام شده بود کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف اقدام به این کار فرهنگی کرده است

رمضانی افزود : این کار فرهنگی که با حضور جمعی از اعضای این کانون برگزارشد و نهال هایی با نام و یاد عزیزان درگذشته دوران کرونایی در دانشگاه غرس شد.


تاریخ : چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 | 08:34 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

اعضای اصلی و علی البدل شورای جوان جمعیت هلال احمر خواف در مجمع دبیران کانون‌های جوانان این جمعیت انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری انتخابات مجمع دبیران کانون های جوانان این جمعیت خبر داد.
رمضانی اظهار داشت: جوانان، سرمایه‌های عظیم هر کشور محسوب می‌شوند و رشد و تعالی هر جامعه، به نیروی جوان آن بستگی دارد.

وی بهره‌مندی از توانمندی‌ها، ایده‌ها و اندیشه‌های نو اعضای کانون‌های دانشجویی و جوانان را لازم و پلی مستحکم برای دستیابی به اهداف جمعیت هلال احمردانست.
 
رئیس جمعیت هلال احمر خواف تصریح کرد: از انجایی که رشد تعالی هر جامعه بیش از هر چیز به مشارکت فعال و موثر جوانان وابسته است از این رو نگرش‌ها باید معطوف به افزایش نقش مشارکت جوانان قرار گیرد

رمضانی هدف از برگزاری انتخابات مجمع دبیران کانون‌های جوانان را مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری دانست و گفت: تقویت نقش جوانان بعنوان مدیر آینده، حصول اطمینان از مشارکت جوانان در تصمیم گیری، تقویت نقش مدیریت جوانان در ارتباط با تبیین سیاست‌ها ، ایجاد نظام همفکری یکپارچه در ارتقا سطح کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌ها از اهداف برگزاری انتخابات مجمع دبیران کانون‌های جوانان هلال احمر است.
گفتنی است در این انتخابات اقای مجدی زاده از کانون پیام نور دبیر مجمع
و آقای آشتی نایب دبیر انتخاب شدند.
تاریخ : سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 | 09:17 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic