رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجمع شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان هادی رمضانی گفت: این انتخابات برای تشکیل مجمع شهرستان‌و انتخابات اعضای شورای اجرایی و بازرسان جمعیت هلال احمر خواف است که 23 خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

 وی افزود: داشتن ۲۵ سال سن تمام، برخورداری از حداقل مدرک کارشناسی، داشتن سه سال سابقه کار اجرایی و دو سال سابقه عضویت داوطلبانه در هلال‌احمر از جمله شرایط نامزدی در انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر تعیین‌شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از ۱۱ لغایت ۱۷ اردیبهشت‌ماه برای ثبت‌نام و نامزدی در شورای اجرایی و بازرسی هلال‌احمر شهرستان‌ به دبیرخانه ستاد اجرایی انتخابات شهرستان مراجعه کنند.


تاریخ : شنبه 13 اردیبهشت 1399 | 03:30 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خواف از مفقود شدن چوپان تایبادی و اعزام تیم امدادونجات در کوهستان شهرستان به ارتفاعات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی اظهار داشت: دیروز در پی تماس تلفنی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد پس از هماهنگی با استان یک تیم ‌۵نفره امدادونجات در کوهستان این جمعیت جهت پیدا کردن چوپان مفقودی به ارتفاعات این شهرستان اعزام شدند.
رمضانی افزود: تیم اعزامی این جمعیت دیروز ارتفاعات کوههای تنگل براکوه،بیدپارسی به سمت ارتفاعات روستای آبقه تایباد را جستجو نمودند .
 وی در ادامه افزود, : در دومین روز از عملیات جستجو تیم اعزامی به ارتفاعات کوههای تنگل خرگرد اعزام شدند وبه سمت ارتفاعات تایباد در حال جستجو می باشند.
    رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف خاطر نشان کرد: عملیات جستجو تا پیداشدن چوپان مفقودی ادامه خواهد داشت.


تاریخ : شنبه 13 اردیبهشت 1399 | 03:26 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

جلسه هماهنگی های لازم در خصوص ثبت نام کاندیداهای احتمالی و برنامه ریزی در خصوص انجام مراحل انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت افزود: جمعیت هلال‌احمر نهادی مردمی است و در همه حوادث و برنامه‌های خود از خدمات اعضای داوطلب و جوانان نیز استفاده می‌کند.

 

وی با بیان اینکه انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هر چهار سال یک بار برگزار خواهد شد، اظهارداشت: این انتخابات با حضور اعضای داوطلب فعال واجد شرایط و مورد تایید سازمان‌های مختلف جمعیت از جمله داوطلبان، جوانان و امداد و نجات به طور همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان نیز برگزار می‌شود.

 

رمضانی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر در خرداد ماه امسال، ادامه داد: داوطلبان در تصمیم گیری‌ها و عملکرد هلال احمر نقش اساسی دارند و با شرکت در انتخابات به نامزدهای مورد نظر که به تأیید ستادهای اجرایی و نظارت رسیده اند، رأی می‌دهند.

 

رمضانی خاطرنشان کرد: اطلاعات اعضا و داوطلبان در سامانه جامع انتخابات جمعیت هلال‌احمر شهرستان خواف ثبت و تایید نهایی شده است.

گفتنی است برای افراد،ثبت شده کارنامه فعالیت پرشده که افراد مجاز میتوانند در انتخابات شرکت نمایند.

 

وی در پایان ادامه داد:امیدواریم با حضور پررنگ و چشمگیر داوطلبان در این انتخابات، شاهد گزینش نفرات برتر برای حضور در تصمیم گیری‌ها و عملکرد هلال احمر باشیم و بتوانیم گام‌های بلندی را برای ارتقای خدمات رسانی کمی و کیفی به شهروندان برداریمتاریخ : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 | 11:37 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic