رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: با حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر روستای مژن آباد میزبان کاروان سلامت هلال احمر خواف بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن گرامیداشت روز جهانی داوطلب گفت: بمناسبت روز جهانی داوطلب، اعضای جمعیت هلال‌احمر خواف در قالب کاروان سلامت به روستای مژن آباد این شهرستان اعزام شدند. 
 وی افزود:این کاروان با حضور جمعی از داوطلبان و جوانان هلال احمر این جمعیت با تمام امکانات و تجهیزات لازم برای ارائه خدمات به مردم عزیز این روستا اعزام شدند. 
  رئیس جمعیت هلال احمر خواف تصریح کرد: طرح کاروان سلامت از طرح های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف نهادینه کردن فرهنگ انفاق و دستگیری از محرومان جامعه، ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی و همچنین هویت بخشی به فعالیت های داوطلبان در کشور برگزار می شود.  
 رمضانی خاطر نشان کرد: حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر در فعالیت های انسان دوستانه بسیار عالی است.
لازم بذکر است برنامه های اجرایی این کاروان شامل:برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آنفولانزا، آموزش امدادوکمکهای اولیه ، کارگاه آموزشی خود آگاهی و عزت نفس بانوان ،کنترل فشارخون واهدای جوایز به شرکت کنندگان می باشد.


تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 | 09:46 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و منع خشونت علیه زنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن عرض تبریک روز جهانی داوطلب اظهار داشت:  کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و منع خشونت علیه بانوان به مناسبت روز جهانی داوطلب ویژه اعضای داوطلب این جمعیت برگزار گردید.

رئیس جمعیت هلال احمر  بابیان اینکه مطالعات زیادی در خصوص ارتباط مستقیم اعتیاد و خشونت انجام شده است گفت: تحقیقات نشان می‌دهد برخی از مواد مخدر میزان خشونت و برخوردفیزیکی را در فرد به شدت بالا می‌برند، بنابراین تاثیر نوع ماده مخدر مصرفی توسط فرد معتاد با خشونتی که وی با اطرافیان خود نشان می‌دهد، رابطه مستقیمی دارد.

وی  در ادامه گفت: لذا کارگاهی در رابطه با رفع خشونت علیه زنان در شهرستان خواف با همکاری اورژانس اجتماعی بهزیستی برگزار شد.

رمضانی درپایان خاطر نشان کرد : این کارگاه موجب آشنایی هرچه بیشتر اعضای داوطلب هلال احمر با خشونت و انواع آن و چگونگی مقابله با خشونتی که از طرف مردان بر آن ها تحمیل می شود، آشنا کرد.تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 | 08:12 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
داوطلبان عطر تبسم خدا را به ناامیدان هدیه می‌کنند.  نقش یک ماه سرخ بر زمینه‌ای از نیت سپید، از رنگین کمان همتی نشان دارد که با وسعت یک هلال، روی سر بشریت سایه می‌افکند تا ملائک هفت آسمان از هفت اصل این «هلال احمر» و جمعیت داوطلبین اش شادمان شوند.  بشر دوستی، بی غرضی، بی طرفی، عدم وابستگی، خدمات داوطلبی، یگانگی و جهان شمولی، عناوین عزت آفرین حرکت خیرخواهانه شماست که ابر سخاوت «سلمانی» و باران بی انتهای برکت «مسلمانی» بر خاک خیرخواهی بارید تا جهانیان بدانند نوعدوستی و یاری رسانی، الفبای ادبیات اسلامی و ایرانی هموطنان ماست.  هنـرمند واقـعی شـماییـد که حلقه اتصـال نیاز نیازمندان و توان توانـگران شـده‌اید و نقـش خود را در چهـارضـلعی «هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت» جاودانه کردید. شما که چاردیواری خانه تان را به انـدازه رفع سفره فقیران، التیام رنج و اندوه بیماران و مرهم گذاشتن بر زخم حادثه دیدگان، گسترش دادید و از طبله توانگری خویش عطر تبسم خدا را به ناامیدان، هدیه کردید.  شما نیازمند مریزاد و مرحـبا نیسـتید! اما اگر به آیین حق شناسی، از بلندای همتتان نگوییم، بدهـکار آدمیت خواهم بود!  در پایان چهاردهم آذر روز جهانی داوطلب بر همه ی همکاران عزیز، خانواده مخلص و دلسوز جمعیت هلال احمر به ویژه تلاشگران عرصه ی خدمت، داوطلبان جمعیت هلال احمر، تبریک می گویم و سلامتی و توفیق خدمت به بندگان خدا در ظل توجهات بقیه الله الاعظم (عج) ازخداوند متعال برای همگان خواهانم.


تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1398 | 12:24 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
به مناسب روز جهانی معلولین، در راستای احسان و نیکوکاری جمعی از جوانان و داوطلبان هلال احمر خواف با  معلولان ذهنی بالای۱۵ سال مرکز نگهداری و توانبخشی انصار دیدار کردند.  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف؛ هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک روز جهانی معلولین اظهار داشت: اعضای جوانان و داوطلبان این جمعیت با حضور در مرکز توابخشی انصار از نزدیک در جریان مشکلات، صبر و تحمل همچنین مهر و محبت  معلولین ذهنی قرار گرفتند و با اهدای هدیه از آنها تجلیل و دلجویی بعمل آوردند. رمضانی بیان کرد: نگهداری از معلولین، نیاز به صبر زیادی دارد و خدمت به این قشر باعث می شود که نتیجه آن را در دنیا و آخرت ببینیم.  وی در پایان خاطر نشان کرد:نگهداری معلولینِ ذهنی و جسمی کار بسیار سختی است که پرسنلِ این مجموعه با عشق و علاقه در خدمت به این قشر از افراد جامعه مبادرت می ورزند.تاریخ : سه شنبه 12 آذر 1398 | 03:03 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

این روزها کسی آرامش ندارد اما آن ها یاد گرفته اند در هر شرایطی آرام و صبور باشند صبر برای آن ها همانند سلاحی است که با آن آرزو هایشان را می سازند... روز معلولین را به تمام معلولان سرزمینم تبریک می گویم

پای راه رفتن ندارد اما دلی به وسعت دریا دارد چشمانش زیبایی های دنیا را نمی بیند اما او دنیایی از زیبای برای خود ساخته است. دستانش مثل من توان ندارد اما با آن ها کارهای می کند که از توان من عاجز است

 روزت مبارک ای کسی که غبطه می خورم به امیدت به صبرت و به شکیبایت
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398 | 11:53 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر خواف از بازدید جمعی از دانش آموزان دبیرستان فرهیختگان  ازاین جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی  رئیس این جمعیت  اظهار داشت: جمعی از دانش آموزان دبیرستان فرهیختگان با تاریخچه هلال احمر و خدماتی که هلال احمر ارائه می کند آشنا شدند و از جمعیت هلال احمر خواف بازدید کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: از جمله برنامه های این بازدید، آشنایی با بخش های مختلف هلال احمر، آشنایی با مأموریت های سازمان هلال احمر از جمله وظایف کارکنان، اعضا، داوطلبان و امدادگران، آشنایی با انواع آموزش های امدادی، پشتیبانی امدادی در حوادث و نحوه عضویت در هلال احمر، تیم های تخصصی امدادی وبازدید از انبار امدادی بود.

وی بیان داشت : در این بازدید مربیان هلال احمر در خصوص مسائلی همچون آشنایی با هلال احمر و مراکز وابسته به آن، آمادگی در برابر وقوع زلزله و کمک های اولیه و دوره‌های مختلف آموزشی مطالبی را برای دانش آموزان بیان نمودند.                                          رمضانی در پایان خاطر نشان کرد : جمعیت هلال احمر شهرستان خواف  آمادگی کامل جهت بازدید دانش آموزان تمامی مدارس از مراکز امدادی خود را دارد .تاریخ : یکشنبه 10 آذر 1398 | 11:43 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات