رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از دیدار اعضای شورای اجرایی با مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت در ابتدای این جلسه به تشریح عملکرد واحدهای مختلف جمعیت شهرستان در چند سال اخیر پرداخت. 

رمضانی ضمن تشکر از همدلی و همکاری کارکنان و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر خواف در انجام بهینه امور ، در خصوص عملکرد و فعالیت های گذشته جمعیت مطالبی را بیان نمود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بابیان اینکه اعضای شورای اجرایی را بعنوان مشاور جمعیت در فعالیت های کلان و اجرایی ، با توجه به توانمندی و تخصص اعضاء معرفی کرد. اظهار داشت:  نقش اعضای شورای اجرایی به عنوان مبلغ و معرف جمعیت در اجتماعات مختلف در جلب همکاری مردم و نخبگان در رسته های گوناگون اشاره کرد.

در ادامه ی این نشست اعضای شورای اجرایی هلال احمر خواف علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته به ذکر نارسایی ها، بیان مشکلات موجود جمعیت هلال احمر پرداختند.

 اعضای شورای اجرایی هلال احمر خواف در ادامه خواستار تسریع در ساخت و ساز زمین و ساختمان پایگاه بین شهری شهدای گمنام سه راهی نشتیفان ،انبار امداد،  تجهیزات به منظور ارائه خدمات بهینه در زمینه ی نجات در کوهستان ، سیلاب و.... ، شدند.

لازم به ذکر است دراین جلسه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی قول مساعد و پشتیبانی درجهت حل موارد ذکر شده را اعلام نمودند.


تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1398 | 12:08 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری جشن روز جهانی کودک با حضور اعضای کانون های غنچه هلال این جمعیت و به همت مهدکودک ها در سالن انقلاب شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی اظهار داشت  : در این آیین که با اجرای برنامه هایی از قبیل سرود ، مسابقه و نمایش همراه بود، هدایایی به کودکان حاضر در مراسم اهدا شد.

رمضانی با اشاره به اینکه روز جهانی کودک بهانه‌ای برای فهم دنیای کودکان است؛ بیان داشت :برای ورود به دنیای کودکان باید آگاهی‌های خود را فراموش کرد و با ناآگاهی‌های کودکان همراه شد و پس از آن آموختن زبان کودکانه نیز قدم بعدی است و باید بدانیم که روز کودک فقط یک جشنواره نیست، بلکه این مناسبت، فرصتی برای ساختن جهانی شایسته برای کودکان است.

 گفتنی است در این مراسم اعضای کانون غنچه های هلال مهد کودک گلستان نمایش نحوه حمل مصدوم را نیز اجرا نمودند.

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398 | 08:29 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات