رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف  از اجرای طرح دوشنبه های امدادی در راستای افزایش توان آمادگی نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلا احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت  اظهار کرد: در دوشنبه های هر هفته امدادگران و نجاتگران ضمن مروری بر آموخته های خود ، نقاط ضعف خود را درجهت خدمت رسانی بهتر و پاسخگویی مناسب تر در حوادث نیز رفع می نمایند.

رمضانی دوشنبه های توان افزایی را به عنوان فرصتی برای ارتقاء دانش و مهارت های امدادی برای نقش پذیری در عملیات های امدادی بر اساس آخرین روش های به روز شده دانست.

وی افزود: برای افزایش مهارت‌های عملیاتی نجاتگران این طرح با حضور  نجاتگران پست امداد و نجات جاده ای  شهدای گمنام سه راهی نشتیفان  این جمعیت هر هفته دوشنبه اجرا می شود.
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398 | 11:11 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

اجرای طرح شوق رویش برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در شهرستان خواف اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: این طرح با هدف بهینه کردن و غنیسازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در فصل تابستان و برنامههای اوقات فراغت، اجرا می شود.

رمضانی افزود: هلال احمر خواف  با برگزاری کلاس های مختلف میزبان اجرای این طرح برای علاقهمندان عضو و غیر عضو می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف در ادامه افزود: در این طرح با اجرای برنامه‌هایی آموزشی و توانمندسازی، فرهنگی و اجتماعی، بشردوستانه و عام‌المنفعه، برنامه‌های مناسبتی و مذهبی در دو قالب ابلاغی و پیشنهادی همراه با برپایی اردو‌های متنوع از نیمه اول تیر ماه آغاز شده و تا آخر شهریور نیز استمرار خواهد داشت

..تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398 | 11:09 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف اظهار داشت :جهت افزایش سطح آمادگی و اطلاعات شهروندان در زمینه امداد و کمک های اولیه  در طول سال چندین بار دورهای آموزشی در سطح شهرستان  برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: کلاس‌های آموزشی امداد و کمک های اولیه به صورت مقدماتی با هدف ارتقای سطح آمادگی امدادی شهروندان در هر سطح سنی و هر سطح تحصیلاتی اعم از زن و مرد ، دانش آموز و دانشجو در مواجهه با حوادث وبلایای طبیعی به همت جمعیت هلال احمر شهرستان خواف رایگان برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: شرکت در این دوره‌های آموزشی موجب می شود که افراد بعد از پایان دوره به مهارت‌هایی دست یابند که در زمان بروز حوادث به عنوان تیم‌های بحران بتوانند با اقدام به موقع و مناسب از بروز آسیب‌ها و تلفات انسانی جلوگیری کنند ودر این دوره افراد با ارزیابی مصدوم، احیای قلبی ریوی، خونریزی و پانسمان، شکستگی، آتل بندی و اسکان اضطراری آشنا می شوند.
رمضانی با اشاره به اعطا مدرک پایان دوره با برگزاری آزمون خاطر نشان کرد: افراد بعد از گذراندن این دوره‌ها در قالب تیم‌های امدادی سازمان دهی می شوند و می توانند دوره‌های تخصصی را گذرانده و به فعالیت‌های عام المنفعه و خدمات رسانی بپردازند.
گفتنی است از اول سال جاری تا کنون 20 دوره کمکهای اولیه(22 ساعته ، همگانی ، مخاطرات و...) ویژه خوهران و برادران  در سطح شهرستان به همت مربیان مجرب این جمعیت برگزار گردیده است که طی این دوره های بیش از     300نفر آموزشهای لازم را دیده اند .تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1398 | 11:05 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان خواف از کسب مقام دوم این جمعیت در حوزه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در ارزیابی چهار ماهه اول سال جاری حوزه روابط عمومی و انعکاس اخبارشهرستان خواف در بین ۲۳شعبه سطح استان توانست به   مقام دوم  دست یابد.

رمضانی ضمن قدر دانی از زحمات مسؤل روابط عمومی شعبه وبا تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های لازم در تحقق رسالتی که داریم استفاده کنیم افزود:  در این راستا شعبه خواف توانست با انعکاس بیش از۷4 خبردر چهارماهه اول سال جاری جزء  بروز ترین و پر خبر ترین شعب استان باشد.

وی همچنین ادامه داد : با توجه به رسالت جمعیت هلال احمر، وظیفه سنگینی بر عهده روابط عمومی هاست تا با ارتقا سطح ارتباطات و تعاملات درونی و بیرونی جمعیت، ارائه خدمات این نهاد مردمی را تسهیل کنند

.تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic