رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری چهارمین جلسه شواری اجرایی در تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف شعبه در ماه گذشته را ارائه نمود ودر رابطه با اعزام تیم های دادرس‌ در دو بخش دختران و پسران و کسب جام بشر دوستی توسط تیم پسران، طرح اوقات فراغت تابستانه و برگزاری کلاس های آموزشی امداد و کمکهای اولیه توضیحاتی را به اعضای شورای اجرایی ارائه داد.

رمضانی اظهار داشت: در این جلسه نیز بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ با اعضا مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت با اصلاح چند مورد به تصویب رسید.
 وی در ادامه بیان داشت :اعضا شورا با بیان نظرات خود پیرامون محورهای جلسه و در خصوص برنامه های آتی جمعیت به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

وی در ادامه افزود: اعضای شورای اجرایی نیز ضمن تشکر از همدلی و همکاری کارکنان جمعیت هلال احمر خواف در انجام بهینه امور ، در خصوص عملکرد و فعالیت خود نیز در ماه گذشته مطالبی را بیان نمودندـ


تاریخ : شنبه 29 تیر 1398 | 07:22 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری جلسه هم اندیشی روسای خانه  های هلال این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تقدیر و تشکر از فعالان در برنامه های خانه های داوطلبی   اظهار داشت:به منظور بررسی عملکرد خانه های داوطلبان و همچنین هماهنگی و تعامل بیشتر این خانه ها با یکدیگر، جلسه روسای خانه های هلال شهرستان خواف در ساختمان جمعیت هلال احمر برگزار گردید.

  رمضانی بیان داشت: هدف از برگزاری این جلسه، بررسی مسائل و مشکلات مربوط به فعالیت خانه های هلال روستائی در شهرستان بود تا با نگاه درست به موضوع و علت یابی مناسب جهت مرتفع نمودن این مشکلات و موانع اقدام نموده و توسعه هرچه بیشتر خانه های داوطلب روستایی را جهت اشاعه فرهنگ امدادگری و ترویج آئین مهرورزی و بشردوستی در حوزه فعالیتهای امدادی و عام المنفعه شاهد باشیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در ادامه از روسای خانه های داوطلبی خواستار سازماندهی داوطلبان جهت تشکیل تیم فرهنگی و خانه های هلال، زمینه سازی جهت حضور پرشور و موفق اعضا و داوطلب در برنامه های جمعیت،  عضویت و سازماندهی اعضا، برگزاری کلاس امدادونجات ،جذب خیرین، ترویج روحیه همدلی و فرهنگ خدمت رسانی در سطح عموم جامعه شد

.تاریخ : سه شنبه 25 تیر 1398 | 10:28 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic