رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان خواف گفت: مرحله استانی هفتمین المپیاد آماده دانش آموزان هلال احمری با معرفی تیم های برتر در بخش خواهران و برادران به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن قدر دانی از همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان،مدیران مدارس، مربیان ،مسئول جوانان که تمام تلاش خود را در این دوره از مسابقات انجام دادند. اظهار داشت :در هفتمین دوره از مسابقات المپیاد آماده( مرحله استانی) در بخش برادران تیم آماده دادرس شهرستان خواف موفق به کسب جام بشر دوستی شد.
رمضانی وجود جام بشردوستی را در مسابقات ، اهمیت موضوع بشردوستی و رفتار بشردوستانه دانست و افزود هدف از جام بشردوستی در مسابقات ، توانمندسازی دانش آموزان برای درک مفهوم خدمات داوطلبانه و همچنین رقابت در کنار دوستی ، همکاری ، نوع دوستی و رعایت نظم و اخلاق نیکو می باشد .


تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1398 | 10:47 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از اعزام کاروان همدلی در قالب دو( کاروان سلامت و نیکوکاری) این جمعیت  به مناسبت دهه کرامت به روستای ابراهیمی از توابع بخش جلگه زوزن خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت :در آستانه میلاد امام رضا (ع) و در دهه کرامت جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر با حضور در روستای ابرهیمی  خدمات داوطلبانه ای به اهالی روستا ارائه دادند .

رمضانی بیان کرد :هدف از اجرای طرح کاروان همدلی در مناطق محروم ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت محرومان و تاثیرگذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است.

وی با بیان اینکه مشارکت و حضور در کاروان‌های سلامت و نیکوکاری اعزامی به نقاط محروم و کم برخوردار، تبلور خدمت رسانی اعضای داوطلب این جمعیت است اظهار کرد : داوطلبان هلال‌احمر همواره در امر کمک به بیماران نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت پیشتازند‌ و خدمات داوطلبانه با اهداف بشردوستانه و بدون هیچ‌گونه چشم داشتی به همنوعان و اقشار نیازمند جامعه ارائه می دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اشاره به اینکه اعضای کاروان همدلی همگی از جوانان ،داوطلبان و مربیان آموزشی جمعیت هلال احمر بوده‌اند. خاطر نشان کرد: ویزیت رایگان  و توزیع دارو ، برگزاری کارگاه آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات ، برگزاری کارگاه  آموزش مادران با موضوع تربیت فرزندان بویژه دختران به عنوان  مادران آینده، کارگاه حجاب و عفاف از جمله برنامه هایی بود که در این کاروان توسط اعضای هلال احمر ارائه گردید.تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1398 | 10:13 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری همایش «دختران آفتاب» بمناسبت دهه کرامت در روستای زوزن  خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف  هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: این همایش به همت اعضای کانون روستایی زوزن و با همکاری مهد قرآنی عترت و کمیته امداد شهرستان در کتابخانه شهر قاسم آباد برگزار گردید.

رمضانی بیان کرد:  هدف از برگزاری این همایش تکریم جایگاه و نقش دختران در جامعه ، اهمیت حضور آنها  در پیشرفت و رشد اجتماع ، حضور فعال دختران در عرصه های اجتماعی و توجه به مقام آنها در جامعه می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف با اشاره به اینکه جامعه اسلامی ما بر اساس اعتقادات و نظام اسلامی یک جامعه عفیف محسوب شده و زنان و دختران محور این نظام هستند.خاطر نشان کرد: بانوان و دختران جامعه اسلامی همواره باید سنگر حجاب را حفظ کرده و با تاسی از حضرت معصومه(س) از داشته های گران بهای دینی و ارزش خود حراست کرده تا دشمنان را بیش از پیش به خیال تهاجم به کشور مایوس کنند.

گفتنی است این مراسم شامل بخش هایی همچون سرود، سخنرانی، مسابقه ، مولودی خوانی ، تجلیل از دختران فعال در عرصه های مختلف بود .

تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1398 | 10:10 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
همزمان با دهه کرامت و نظر به اهمیت جایگاه خانواده در اسلام و در راستای تحکیم بنیان خانواده ، به همت واحد آموزش جمعیت هلال احمر و با همکاری امور کتابخانه های شهرستان کارگاه آموزشی آیین همسرداری جهت اعضای جوان و داوطلب این جمعیت برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت با اشاره با اینکه خانواده بنیادی ترین نهاد اجتماعی است.افزود : خانواده ، کانون حمایت و شفابخشی برای اعضای خود می باشد که باعث تکامل اجتماعی ، اخلاقی و دینی افراد می شود .
رمضانی اظهار کرد: این کارگاه های آموزشی با هدف توانمند‌ کردن جوانان برای انتخاب همسر و ازدواج موفق برگزار شد.
وی تصریح کرد: محور‌های اصلی مورد بحث در این کارگاه آموزشی، آموزش در خصوص فرآیند آشنایی، عشق در قالب ویژگی‌ها، نظریه ها و نقش آن در ازدواج و همچنین انتخاب همسر با عناوین ملاکها و معیارها، دلایل ازدواج، عوامل موثر بر ازدواج موفق بود.
گفتنی است، در انتهای این کارگاه به نفرات شرکت کننده که اسامی( فاطمه ،معصومه ) داشتند هدایایی به رسم یاد بود اهدا گردید.


تاریخ : دوشنبه 17 تیر 1398 | 09:39 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای ویژه اعضای جوان و داوطلب این جمعیت با همکاری کتابخانه عمومی شهر خواف خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک دهه کرامت و تقدیر و تشکر از رئیس کتابخانه عمومی شهرستان خواف اظهار داشت : برگزاری این نشست ترویج کتاب و کتابخوانی و ترغیب جوانان و داوطلبان این جمعیت به مطالعه می باشد. 
رمضانی در ادامه گفت: نشست‌ کتاب‌خوان کتابخانه‌ای با هدف افزایش ضریب کتابخوانی و مطالعه در جامعه و سهولت بهره‌مندی آحاد مردم از منابع اطلاعاتی برگزارمی شود .
وی تصریح کرد: در این نشست 6 نفر از علاقه مندان به کتاب، کتابهای خوانده شده خود را معرفی و به اشتراک گذاشتند.
رمضانی در پایان خاطر نشان کرد :نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای با هدف افزایش ضریب نفود نشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی آحاد مردم؛ در کتابخانه‌ها برگزار میشود که در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، کلیه اعضاء کتابخانه‌های عمومی، سایر علاقمندان و افرادی که تمایل به ارائه معرفی کتاب دارند به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود می‌پردازند..


تاریخ : دوشنبه 17 تیر 1398 | 09:36 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از توزیع ۳۰بسته غذایی ۷۲ساعته در بین سیل زدگان روستای هرشی از توابع بخش مرکزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت با اشاره به اینکه خدمت رسانی به نیازمندان سیل زده تا هر زمان که نیاز باشد ادامه می یابد.اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مواردی که در امدادرسانی پس از بحران‌هایی مانند سیل باید مورد توجه قرار گیرد، تأمین امنیت غذایی سیل‌زدگان است که این نیاز باید مدبرانه و علمی انجام شود.
رمضانی افزود :هلال‌احمر بسته‌های غذایی را بر اساس استانداردهای موجود که یک انسان باید چه میزان کالری و انرژی در طول روز کسب کند، تعریف کرده که این بسته‌های غذایی در دو نوع بسته‌های غذایی 72 ساعته و بسته یک‌ماهه خشک بین سیل زدها توزیع شد.


تاریخ : دوشنبه 17 تیر 1398 | 09:33 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از اجرای طرح سلامت مربیان امدادو کمکهای اولیه این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی  با اعلام این خبر اظهار داشت :هدف از اجرای این طرح  پیشگیری از بیماری‌ های احتمالی  و ارتقای سلامت و بهبود عملکرد مربیان می باشد.

رمضانی در ادامه افزود: در این طرح همه افراد برای تشخیص به موقع نارسایی های جسمانی و اختلالات رفتاری توسط پزشک و روانشناس مورد معاینه قرار گرفتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون ۱۰ مربی خواهر و برادر با  این جمعیت همکاری می کنند و به صورت دوره ای تحت آزمایش های سلامت جسمانی و روانی قرار خواهند گرفت
تاریخ : شنبه 15 تیر 1398 | 11:07 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic