جمعی از جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در همایش دوچرخه سواری که بمناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت : این همایش به مناسبت هفته هلال احمر و با حضور تعدادی دوچرخه سوار جوان جمعیت هلال احمر برگزار گردید که دوچرخه سواران مسیر اداره ورزش و جوانان به سمت جمعیت هلال احمر را رکاب زدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت :  هدف از این اجرای  برنامه تقویت و فرهنگ سازی استفاده از دوچرخه و سالم نگه داشتن محیط زیست است.
لازم به ذکر است که در پایان هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان در  این همایش اهدا گردید


تاریخ : شنبه 21 اردیبهشت 1398 | 11:26 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
در آخرین روز از هفته هلال احمر سرپرست فرمانداری شهرستان و اعضای کمیسیون بانوان با رئیس جمعیت هلال احمر دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت  در این دیدار با بیان اینکه عملکرد هلال احمر بر اصول بی طرفی و دور بودن از سلیقه های سیاسی است، اظهار داشت: فعالیت اعضای جمعیت هلال احمر کمک به همنوع و خدمت رسانی بر اساس کرامت انسانی است.
سرپرست فرمانداری شهرستان خواف در این دیدار نیز با بیان اینکه فعالیت های بشردوستانه قابل تحسین و ستودنی    می باشد، افزود : خدمات خالصانه و ایثارگرانه اعضای هلال احمر بر کسی پوشیده نیست و با همه توان داوطلبانه در صحنه حاضر می شوند و خدمات ارائه می دهند.
سپهری مجموعه هلال احمر را ظرفیت خوبی برای شهرستان عنوان کرد و افزود : حضور بموقع و آمادگی لازم در حوادث و مدیریت بحران از مواردی است که باید مدنظر امدادگران هلال احمر قرار گیرد و این موارد مهم در خدمات داوطلبین مشهود است.
وی همچنین  از عملکرد مطلوب جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در ماههای اخیر خصوصا درحادثه سیلاب های شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
 گفتنی است سرپرست فرمانداری  و هیئت همراه در این دیدار از کلیه واحدها و انبارهای امدادی و اتاق عملیات  بازدید نمودند.
لازم به ذکر است در این دیدار رئیس جمعیت هلال احمر گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در سالی که گذشت را ارائه نمود .

تاریخ : شنبه 21 اردیبهشت 1398 | 10:56 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از دیدار با امام جمعه شهرستان خواف ، فرماندهی نیروهای انتظامی و رئیس اداره بهزیستی بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی  رئیس این جمعیت  ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حاضرین از حضور این عزیزان در جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر نمود .

در این دیدار امام جمعه شهرستان خواف ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های شبانه روزی رئیس و کارکنان ،و جوانان ،امدادگران با اخلاق جمعیت هلال احمر شهرستان که در طول سال بی منت و داوطلبانه به ارائه خدمات به حادثه دیدگان پرداخته تقدیر و تشکر نمود.
وی همچنین افزود: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر بسیار مهم است.


تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 | 02:03 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از تجلیل از مربیان امدادوکمکهای اولیه بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر و هفته معلم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک هفته معلم اظهار داشت: آموزش یکی از مهمترین وظایف هلال احمر می باشد که نقش اساسی در پیشگیری از وقوع حوادث و کاهش آسیب های ناشی از حوادث دارد

 رمضانی ضمن تقدیر از مربیان که تربیت امدادگران و نجاتگران جمعیت بر عهده آنها می باشد گفت : بعضا یک موضوع کوچک امدادی می تواند جان کسی را مرگ نجات دهد .

لازم به ذکر است در این جلسه از 7 نفر از مربیان فعال واحد آموزش با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد 
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 | 02:02 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
در ششمین روز از هفته هلال احمر جمعی از روسای ادارات با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و همچنین آرزوی طاعات و عبادات اظهار داشت:کارهای خوب و ارزشمند زیادی در جمعیت هلال احمر صورت می‌گیرد، به خصوص در بحث امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث و سوانح طبیعی و غیرطبیعی و دیگر فعالیت‌های عام المنفعه که بسیار کار مقدس و مهمی است و جمعیت هلال احمر برای نیل به اهداف مقدس خود نیاز به پشتیبانی مالی و معنوی مسئولین دارد.
رمضانی ابراز کرد: ما آمادگی داریم در صورت تخصیص اعتبار کافی کلیه دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان و همچنین کارمندان و کارکنان نهادها و ادارات را آموزش امداد و کمکهای اولیه دهیم و به شعار هر خانواده ایرانی یک امدادگر جامعه عمل بپوشانیم.
وی افزود: همچنین این جمعیت در زمینه ارائه خدمات حمایتی به اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر نیاز مبرم به کمک‌های مردمی، خیرین و موسسات خیریه و همراهی مسئولین شهرستان دارد که امیدواریم نیکوکاران و مسئولین عزیز ما را در این امر خداپسندانه یاری نمایند.
مسئولین شهرستان در این گفتگوی صمیمانه ضمن تبریک هفته هلال احمر و ابراز خرسندی از برنامه‌ها و فعالیت‌های هلال احمر اظهار داشتند: ما از برنامه‌های هلال احمر که اهداف بشردوستانه و عام المنفعه و انساندوستانه را دنبال و در شرایط اضطرار به فریاد مردم می‌رسند حمایت می‌کنیم و وظیفه همگان است که از این اقدامات حمایت کنند.


تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 | 11:06 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

همزمان با هفته هلال احمر  از داوطلبان، امدادگران و ایثارگران جمعیت هلال احمر خواف تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به حاضرین و همچنین تبریک به مناسبت هفته هلال احمرگفت: اگر امروز هلال احمر درمیان مردم جایگاهی دارد، به دلیل فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی امدادگران و اعضای داوطلب جمعیت می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف تصریح کرد : خدا را شاکریم که اکنون در سازمانی مشغول به انجام خدمت هستیم که برای جان انسانها ارزش و بها قائل می باشیم و باید سعی نمائیم این فرهنگ را نهادینه کنیم.

امروز بالاترین عبادات خدمت به بندگان خداست الحمد الله شما کمر همت را بستید و لباسی  را به تن کردید که لباس خدمت صادقانه و خدمت بی منت هست.

رمضانی با اشاره به اینکه کار ما در جمعیت هلال احمر یک کار داوطلبانه و جهادی است افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر در سایه همدلی و عشق به همنوع، به نیازمندان و افراد صدمه دیده ازحوادث طبیعی وغیرطبیعی خدمات ارائه می کنند.

وی در ادامه بیان کرد:این برنامه با هدف دیدار و تقدیر از  امدادگران، نجاتگران و داوطلبان و همچنین برای بررسی و استماع مشکلات آنان انجام شد که در طی آن،امدادگران ونجاتگران  به طرح مسائل و پیشنهادات خود پرداختند

لازم به ذکر است در پایان جلسه با اهدای لوح و هدایا از امدادگران و داوطلبان  برتر تقدیر بعمل آمد.تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 | 11:36 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

روسای ادارات میراث فرهنگی و  ورزش وجوانان با رئیس شعبه بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار کرد: جوانان بازوان اجرایی هلال احمر هستند که با کمک و همکاری با اداره ورزش و جوانان می توان برنامه های متنوعی را جهت توانمندسازی آنان برگزار کرد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: سلامتی و تندرستی جوانان و امدادگران  هلال احمر و بالا بردن سطح جسمانی آنان  نیاز همکاری متقابل و مشترک این دو ‌نهاد است.

رئیس اداره ورزش و جوانان در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت : فعالیت در حوزه جوانان هدف مشترک جمعیت هلال احمر و اداره ورزش و جوانان محسوب می‌شود که ثمره فعالیت‌های هلال احمر، ترویج حس بشر دوستی در جامعه است.

رمضانی همچنین در این دیدار از همکاری های همه جانبه اداره میراث فرهنگی شهرستان خصوصا در ایام نوروز با این جمیعت تقدیر و تشکر کرد .تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 | 11:35 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

دومین جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر شهرستان خواف بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک هفته هلال احمر و آروزی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه  گفت: این جلسه در هفته هلال احمر بهانه ایست که از تلاش صادقانه پرسنل پرتلاش که منجر به اعتلای ابعاد علمی ،فرهنگی واجتماعی جامعه می شوند قدر دانی گردد

 رمضانی با بیان اینکه امروز جمعیت هلال احمر به عنوان نشان همدلی و خدمت در جامعه شناخته می شود افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی خیریه و عام النفعه باید هرچه بهتر در جهت رشد و توسعه زیر ساخت های داوطلبانه کوشید

.لازم به ذکر است در ادامه این جلسه کلیه همکاران ، عملکرد و مشکلات و مسائل مربوط به حوزه کاری خود را مطرح نمودند و راهکارها مختلفی برای بهبود هرچه بهتر مسائل مربوط را ارائه کردند همچنین در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس از پرسنل تقدیر شد.
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 | 11:27 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات