اعضا،امدادگران و داوطلبان هلال احمر با نحوه برخورد با افراد مشکوک به کرونا آشنا شدند
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان یک دوره آموزشی یکروزه جهت آشنایی اعضا مستقر در پایگاهها با ویروس کرونا برگزار گردید.
رمضانی با بیان اینکه در این دوره اعضا با نحوه برخورد با افراد مشکوک به کرونا آشنا شدند.افزود‌: در این کارگاه‌ آموزشی نحوه مقابله و پیشگیری از ورود این ویروس را برای شرکت کنندگان توضیح و موارد ایمنی در ایستگاه‌های غربالگری برای شرکت کنندگان در طرح ارائه شد.

وی بیان کرد: از همین رو اعضای جوانان در کنار امدادگران و داوطلبان این جمعیت از ساعات ابتدایی فعالیت جمعیت هلال‌احمر در پست‌های غربالگری و تب سنجی، به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا حاضر، تا بتوانند حس نوعدوستی خود را در قبال همنوعان خود نشان دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هموطنان و همشهریان عزیز نیز سعی کنند برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از منزل خود خارج نشوند و توصیه‌های بهداشتی در این زمینه را حتماً رعایت نمایند


تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1398 | 07:14 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برپایی 2ایستگاه تب سنجی در دو ورودی شهر خبر داد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و جهت پیشگیری از ورود این ویروس به شهرستان دو ایستگاه تب سنجی و غربالگری در ورودی شهردر محورهای خواف به تربت حیدریه ،خواف -تایباد،خواف -قاین برپا شده است.

رمضانی اظهار کرد: پیشگیری بهتر از درمان است؛ بنابر این همه برنامه های مقابله با بیماری کرونا فقط با انجام اقدامات پیشگیرانه و «در خانه ماندن» مردم نتیجه‌بخش خواهد بود.
 رئیس جمعیت هلال احمر خواف در خصوص ایستگاه های غربالگری و شناسایی افراد مبتلا به کرونا ویروس، به اهمیت توجه به سلامت مردم اشاره کرد و گفت: در این ایستگاه ها، داوطلبین هلال احمر حضور دارند و علاوه بر اطلاع رسانی، نسبت به تب سنجی اقدام می کنند و موارد مشکوک را به مرکز بهداشت شهرستان ارجاع می دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد :امیدواریم با هوشیاری و کمک مردم بتوانیم بر این ویروس منحوس،پیروز شویم و هر چه زودتر جشن پایان کرونا را در سراسر کشور برگزار نماییم.


تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1398 | 06:28 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات