رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های امدادگران و نجاتگران هلال احمر در روزهای اخیر، به ویژه امدادرسانی به افراد گرفتار در سیل تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،  هادی رمضانی رئیس این جمعیت با بیان اینکه «دیدن صحنه های رنج آور حوادث و آلام بر هموطنان عزیز در سراسر ایران اسلامی به ویژه در روزهای سرد و سخت تاثر و اندوه را بر انسان وارد می سازد.گفت : ازتیم امدادونجات در سیلاب جمعیت هلال احمر شهرستان که همیشه ودر هر شرایطی با حضور به موقع  به یاری آسیب دیدگان می شتابند طی مراسمی تقدیر شد .

رئیس جمعیت هلال احمر خواف  همچنین اظهار داشت :این حضور همیشه در صحنه و آمادگی شما امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث طبیعی و غیر طبیعی اخیر به خوبی نشان می دهد که برای کمک به انسان ها و تسکین آلام بشری به عنوان مهمترین اصل در این نهاد مردمی، با یک دست در دست نیازمند و با دست دیگر با خدا معامله می کنید.

 رمضانی در  پایان  ادامه داد: اینجانب بر خود واجب می دانم از همه این کوشش‌های بشردوستانه شبانه روزی و مخلصانه شما امدادگران، نجاتگران  جمعیت هلال احمر در این حوادث تقدیر و تشکر نمایم. بی‌شک خدمات ارزشمند شما در پیشگاه پروردگار متعال پاداشی جاودانه خواهد داشت.

لازم به ذکر است در این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از خدمات نجاتگران جمعیت قدر دانی شد

.تاریخ : شنبه 31 فروردین 1398 | 09:33 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  از  اجرای طرح« سیل مهربانی همکلاسی ها» در مدارس سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع)  و تبریک روز جوان بیان داشت: سیل مهربانی هموطنان همیشه در شرایط سخت برای حس نوع‌دوستی و روحیه‌بخشی به نیازمندان جاری بوده و این‌بار با موج بیشتری به سیل زدگان اخیر کشورمان در حال کمک هستند.

 رمضانی  با بیان اینکه  «سیل مهربانی همکلاسی» مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (علیه السلام) روز چهارشنبه(۲۸ فروردین) همزمان با مدارس کل کشور  در شهرستان خواف نیز اجرا می‌شود.گفت:این پویش با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی، تلاش، ایثار و مشارکت جویی در بین دانش آموزان، همدلی و همراهی با دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از سیل برگزار شد.

وی همچنین عنوان کرد: امیدواریم با همدلی دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا بخشی از آلام و خسارات وارد شده به دانش آموزان و خانواده ها در مناطق سیل زده برطرف شود.
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین 1398 | 10:21 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برخورد یک دستگاه پژو پارس با تریلی در۶۵ کیلومتری محور خواف-قاین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی  رئیس این جمعیت گفت: در پی تماس تلفنی با پایگاه امدادونجات شهدای گمنام سه راهی نشتیفان عوامل امدادی این پایگاه بلافاصله به محل اعزام شدند.
رمضانی گفت: متاسفانه در این تصادف راننده پژو پارس در دم جان باخت و نجاتگران این جمعیت با تلاش بسیار توانستند جسد راننده  را رها سازی و در اختیار نیروهای انتظامی قرار دهند


تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین 1398 | 08:57 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان خواف از استقرار صندوق جمع اوری کمکهای نقدی و غیر نقدی توسط اعضای کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن قدر دانی از اعضای فعال کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت :در این طرح انسان دوستانه، دانشجویان عضو کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور همراه با سایر مردم شریف شهرستان به یاری آسیب دیدگان از سیل های اخیر کشور رفتند.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف بیان کرد: دانشجویان با استقرار صندوق در سالن این دانشگاه اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی دانشجویان، اساتید، پرسنل دانشگاه پرداختند.

رمضانی با اشاره به ادامه فعالیت هلال احمر در حوزه جمع آوری کمک های مردمی در خواف بیان کرد: کمک های اهدایی مردم با همت و تلاش داوطلبان در پایگاه های جمعیت هلال احمر در حال تفکیک و بسته بندی است و اقلام اهدایی در قالب محموله ها مردمی به مناطق سیل زده ارسال می شود.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ کرامت در انتقال این کمک ها به مردم مناطق سیل زده، گفت: همشهریان می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل؛ موادغذایی ، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده را به جمعیت هلال احمر بیاورند.
لازم به ذکر است تا کنون ۲محموله از کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده ارسال شده است.


تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1398 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :دومین محموله کمک های غیر نقدی برای سیل زدگان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از ارسال دومین محموله کمکهای غیر نقدی که به همت پرسنل محترم  شرکت مانا جمع آوری شده بود خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل شرکت مانا که دراین امر خداپسندانه شرکت نموده اندافزود : این محموله شامل پتوو لوازم بهداشتی  که به ارزش ریالی 207150000ریال می باشد .

رمضانی با بیان اینکه  هدف از این امر را کمک رسانی به سیل زدگان کشور دانست تصریح کرد: این امر در راستای عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شده است که ما نیز بتوانیم گوشه ای از مشکلات سیل زدگان را به دوش بگیریم.

 وی در پایان افزود:  همشهریان عزیز می توانند کمک های غیر نقدی خود را به شعب جمعیت هلال احمر شهرستان اهدا نمایند تا جهت تسکین آلام سیل زدگان استفاده شود.تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1398 | 11:34 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از توزیع بیش از ۲۰ بسته های غذایی در بین نیازمندان شهر سلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: به همت اعضای فعال کانون سلامی  خانواده های نیازمند شهر سلامی شناسایی و بسته های غذایی بمناسبت اعیاد شعبانیه تهیه و در بین نیازمندان توزیع گردید.
رمضانی ادامه داد :ارزش ریالی هربسته ۱۰۰۰۰۰۰ریال میباشد که محتوای درون هربسته شامل(برنج،روغن،ماکارانی،سویا،کنسرو،رب ، سوهان و. . .) می باشد.


تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1398 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از تشکیل اولین جلسه شورای اجرایی  و اداری این جمعیت درفروردین ماه سال جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خواف ، هادی رمضانی  رئیس این جمعیت ضمن تبریک سال جدید و تقدیر و تشکر از  اعضای محترم شورای اجرایی و پرسنل ،گزارشی ازعملکرد فعالیتهای یک ماهه اخیر و طرح های  امداد و نجات  نوروزی و پست ایمنی و سلامت ارائه نمود.
رمضانی با اشاره به آغاز به کار طرح های نوروزی جمعیت  از 25 اسفند ماه گفت : جوانان ،نجاتگران و امدادگران این جمعیت در پایگاه های امدادی، پست ایمنی و سلامت  خدماتی قابل تقدیری را به مسافرین نوروزی و همشهریان عزیز ارائه نمودند.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف افزود : طرح فرشتگان رحمت که از آغازین روزهای اسفند ماه آغاز شده بود با مشارکت خیرین و داوطلبین باعث لبخند بر لبان محرومان ونیازمندان در آستانه سال جدید نیز شد.
رمضانی با اشاره به سیلاب های اخیر در کشور حضور پرشور همشهریان عزیز شهرستان را در جمع آوری کمکهای مردمی قابل تقدیر و تشکر نیز دانست .  

در ادامه جلسه اعضا شورای اجرایی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل ، نجاتگران ، داوطلبان ، جوانان  که در طرح های نورزی خوش درخشیدند وارائه خدمات امدادی موثری در سیلاب های اخیر  شهرستان داشتند ، به ارائه  نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردین 1398 | 12:03 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات