معاونت محترم امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از نزدیک در جریان فعالیت ها، اقدامات و خدمات نوروزی پست  ایمنی و سلامت  خواف قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ؛ هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت : معاونت محترم امور جوانان خراسان رضوی از پست ایمنی و سلامت شهید حسن مهدی پور بازدید نمودند.

معاونت محترم امور جوانان در جمعیت هلال احمرخراسان رضوی با اشاره به حضور جوانان داوطلب در عرصه خدمت رسانی و عملکرد پرشور آنان گفت: پست های ایمنی و سلامت که از بن تا تمام شاخه های آن با همت داوطلبانه برپا شده ست مایه افتخار و الگویی زیبا برای دیگر عزیزان در جمعیت هلال احمر است.

وی از اعضای جوانان که سهم بسزایی در راهنمایی مسافرین نوروزی و کاهش تصادفات و مخاطرات و همچنین افزایش ایمنی و آگاهی مردم دارند .تشکر و قدردانی کرد

معین زاده همچنین با امضای میثاق نامه به  کمپین  ملی بهرفت  پیوست و اجرای کمپین بهرفت را اقدامی فرهنگی و مفید در راستای تقویت فرهنگ رانندگی دانست

.تاریخ : شنبه 10 فروردین 1398 | 11:42 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر  خواف از استقرار صندوق به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان جهت کمک رسانی به سیل زدگان مناطق شمالی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت با اعلام این مطلب گفت: تمرکز اصلی بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف بیان کرد: تلاش خواهیم کرد تا کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست شهرستان را با استقرار چادر و صندوق های جمع آوری کمک های مردمی در مراکز و معابر پرتردد شهر، مساجد و میعادگاه های نماز جمعه ،با کمک مسئولین و داوطلبان ،خیرین نیکوکار جمعیت، صاحبان صنایع و حرف و موسسات مردم نهاد، نهادهای دولتی و غیر دولتی جمع آوری کرده و در راه بهبود وضعیت معیشت، و زندگی مردم سیل زده مناطق شمال کشور هزینه کنیم .

وی ادامه داد: یاری رساندن به همنوعان و نیازمندان از دستورات مهم اسلام است که بایستی همه ما در حد توان به آسیب دیده گان سیل اخیر کمک کنیم

.تاریخ : شنبه 10 فروردین 1398 | 11:39 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از امدادرسانی به روستای سیل زده فایندر از توابع بخش مرکزی شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار کرد: روز گذشته در پی بارش شدید باران و تگرگ ،روستای 328 خانواری فایندر گرفتار سیلاب شد.

وی افزود:باگزارش Eoc و گزارشات مردمی 4 تیم عملیاتی امدادونجات در سیلاب متشکل از 20 نیروی امدادی و پرسنل در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان در روز گذشته حضور یافتند.

رمضانی با اشاره به بکارگیری 4خودروی امدادی ،تجهیزات امداد و نجات در سیلاب از قبیل (ست نجات سبک ،لجن کش ، جلیقه نجات و...) در این عملیات گفت: عملیات امدادرسانی و تخلیه آب سیل منازل مسکونی تا نیمه های شب ادامه داشت.

لازم به ذکر است در این عملیات سرپرست محترم فرمانداری شهرستان ، رئیس جمعیت هلال احمر ، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران  نیز حضور داشتند .

تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1398 | 10:45 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic