رئیس جمعیت هلال احمر خواف از واکسیناسیون حجاج بیت الله الحرام در این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت : همه ساله با آغاز اعزام حجاج به حج تمتع و با توجه به ضرورت واکسینه شدن آنان قبل از سفر واکسیناسیون حجاج توسط جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود

 رمضانی با اشاره به اهمیت تزریق واکسن مننژیت بین زائران خانه خدا اظهار کرد: در گردهمایی بزرگ مسلمانان در مناسک حج احتمال انتشار بیماری و انتقال میکروب از افرادی که ناقل آن هستند وجود دارد به همین دلیل توصیه می‌شود حجاج واکسن مننژیت را تزریق کنند.

وی با اشاره به اینکه واکسن مننژیت حد فاصل 2 هفته مانده به اعزام و قبل از حضور در مناطق پر تراکم جمعیتی تزریق شود تا اثربخشی و ایمنی مناسب را داشته باشد، افزود: تاکنون 300نفر زائر مکه مکرمه با مراجعه به جمعیت هلال احمر واکسن مننژیت دریافت کردند
.


تاریخ : سه شنبه 19 تیر 1397 | 10:20 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برپایی اردوی سیاحتی و زیارتی با حضور جوانان  و داوطلبان این جمعیت به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی اظهار کرد: این اردوی زیارتی و سیاحتی به منظور قدردانی از زحمات اعضای فعال و با هدف تشویق و ترغیب اعضاء برای مشارکت هرچه بیشتر و بهتر در اجرای پروژهای عام المنفعه و بشردوستانه حوزه جوانان و داوطلبان برگزار شد.

وی افزود: در این اردو که متشکل از 20 عضو خواهر بود، برنامه های متعددی از قبیل زیارت حرم مطهر رضوی، پارک ساحلی آفتاب ، بازدید ار تفرجگاه  چالیدره و..... به اجرا درآمد.

رئیس هلال احمر شهرستان خواف با اشاره به حضور اعضای جوانان و داوطلبان در برنامه های این حوزه در ایام سال و همکاری و مشارکت در برنامه ها تصریح کرد: اعضای جوان و داوطلب در هلال احمر از بهترین بندگان خداوند هستند که عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و بدون هیچ گونه چشم داشتی فعالیت می کنند


.تاریخ : سه شنبه 19 تیر 1397 | 09:29 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر خواف از اعزام اعضای کانون دانش آموزی ولایت فقیه به اردوی  ایران مرز پرگهر در مشهد مقدس خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت: اردوی ایران مرز پرگهر با محورهای فرهنگی و آشنایی با دستاورد های ملی و صنایع پیشرفته با حضور جمعی از اعضای فعال کانون کانون دانش آموزی ولایت فقیه در مشهد مقدس برگزار شد.

وی افزود: به منظور شناسایی ایران به عنوان مرز پرگهر و شناسایی مکانهای تاریخی، گردشکری ،صنعتی، این اردوها درسطح استان درحال برگزاری است.

رمضانی بیان کرد: برگزاری این اردوها با هدف آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای ملی، هویت یابی، افزایش انسجام و پیوند اجتماعی در وجود آنان بسیار موثر و کاربردی است.

وی تصریح کرد: بازدید از پایگاه  و انبارهای امدادی ، واحد آنست ، بازدید از آرامگاه و موزه فردوسی ،پارک آموزشی بازیما ،زیارت حرم مطهر رضوی و پارک ساحلی آفتاب از دیگر برنامه های این اردوی دو روزه بوده است.

لازم به ذکر است 38نفر از اعضای کانون دانش آموزی ولایت فقیه در این اردو حضور داشتند .


 تاریخ : سه شنبه 19 تیر 1397 | 09:01 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.