به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت  از برپایی دومین نمایشگاه عکس و پوستر با هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان در محل  خیابان شهاب محوطه شهرداری شهرستان خبر داد.

رمضانی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی و شناخت تمامی آحاد مردم از مضرات مصرف مواد مخدر دانست و افزود: در بحث مبارزه با مواد مخدر پیشگیری در اولویت قرار دارد و این میسر نمی شود مگر با دانش و تلاش همه اقشار جامعه در بحث مبارزه با اعتیاد و  این ‌گونه نمایشگاه‌ها می‌تواند باعث افزایش آگاهی و بینش جمعی شود.

تاریخ : سه شنبه 5 تیر 1397 | 12:05 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، هادی رمضانی از اجرای برنامه های مختلف در روز جهانی مبارزه بامواد مخدر خبر داد.

رمضانی با اعلام این خبر گفت : به مناسبت هفته بدون دخانیات و روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و با همت اعضای جوان هلال احمر ایستگاه سلامت در میعادگاه نماز جمعه شهرستان برپا شد .

رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : اعضای جوانان هلال احمر در اجرای طرح سراسری “نه به اعتیاد” با هدف تکریم ارزشهای بشر دوستانه، حمایت از سلامت و زندگی انسانها با حضور در نماز جمعه و توزیع بروشور و سی دی اموزشی بین نمازگذاران به مبارزه با این بلای خانمان سوز پرداختند.

وی در ادامه  گفت : از دیگر برنامه های این جمعیت برپایی نمایشگاه عکس، فضا سازی محیطی کلیه کانون ها ، شرکت اعضا در نماز جمعه ، غبار روبی مزار شهدای گمنام ، برپایی ایستگاه های آموزشی و آگاه سازی ، کارگا های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مراسم نمادین دفن سیگار و... بوده است .
تاریخ : شنبه 2 تیر 1397 | 12:55 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

کارگاه آموزشی عدم اعتیاد با هدف شناختن شاخص های مهم یک زندگی سالم در جمعیت هلال احمر خواف برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف، هادی رمضانی با اعلام این خبر گفت: با هدف ارتقای سلامت روحی و روانی، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه اعضای جوان این جمعیت برگزار شد .

رمضانی بیان کرد: در این كارگاه آموزشی موضوعاتی همچون آشنایی با شایع ترین مواد مخدر و عوارض آنها، نقش گروه همسالان در مصرف مواد مخدر، بیماری های عفونی مرتبط با سوء مصرف مواد مخدر، مداخلات متمركز بر خانواده برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر، مهارت های مقابله با فشار روانی و مقاومت در برابر فشار گروه همسالان و مهارت های فرزند پروری به اعضای جوان این جمعیت آموزش داده شد.

رییس هلال احمر خواف  تصریح کرد: با توجه به اینکه اعتیاد به مواد مخدر از جمله بالاترین مشکلاتی است که جوانان شهرستان را درگیر می کند، لذا جمعیت هلال احمر با توجه به وجود مربیان آموزش دیده کلاس های آموزشی را جهت عموم مردم با همکاری اداره مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواف برگزار می کند


تاریخ : شنبه 2 تیر 1397 | 12:30 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رییس جمعیت هلال احمر خواف از تمرین و آمادگی دادرسان این جمعیت به منظور حضور در ششمین المپیاد آماده مرحله استانی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی با اشاره به حضور دادرسان این جمعیت در مسابقات مرحله استانی اظهار داشت: اعضای تیم دادرس خواف توسط مربیان مجرب امداد و کمک های اولیه این جمعیت جهت حضور در مرحله استانی مسابقات آماده می شوند.

رمضانی با اشاره به اینکه، اینگونه از مسابقات امدادی و مهارتی باعث افزایش میزان آمادگی و دسترسی سریع و آسان به دانش آموزان در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی افزود: ششمین المپیاد استانی آماده دادرس در 8 آیتم "حمایت های اولیه پایه، احیای قلبی و ریوی، پانسمان و بانداژ، آتل بندی، پناهگیری و تخلیه اضطراری، حمل مصدوم، اطفاء حریق و اسکان اضطراری برگزار می شود

.تاریخ : شنبه 2 تیر 1397 | 12:25 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری سومین جلسه شواری اجرایی در آخرین روز خردادماه سال جاری خبر داد.

هادی رمضانی گفت: در ابتدای جلسه گزارشی از فعالیتهای جمعیت در خرداد ماه و همچنین توضیحاتی در خصوص برنامه های اوقات فراغت (طرح شوق رویش) ، طرح همای رحمت  و همچنین واکسیناسیون حجاج بیت اله الحرام  ارائه شد.

رئیس جمعیت هلال احمر  تصریح کرد : در ادامه جلسه از واحدهای داوطلبان و جوانان بواسطه ی کسب رتبه برتر استانی در سال 96 و همچنین از واحد امدادونجات بواسطه ی امدادرسانی موفق به سیل زدگان روستای هرشی تجلیل شد

رمضانی خاطر نشان کرد : در این جلسه مقرر شد کلاس های امداد و کمکهای اولیه  جمعیت هلال احمر در مراکز اوقات فراغت  بخشها و روستاهای پرجمعیت  نیز برگزار گردد.


تاریخ : شنبه 2 تیر 1397 | 12:07 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.