به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از ارسال سومین محموله سبد کالای خانوار به روستای هرشی خبر داد.

رمضانی با بیان این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سیل در روستای هرشی  و بنابر اعلام نیاز و در راستای خدمت‌رسانی به سیل زدگان ، سومین محموله کمک های این جمعیت شامل اقلام خوراکی به این روستا ارسال شد.
وی تصریح  کرد: در این مرحله تعداد34 پک اقلام غذایی و زیستی از جمله البسه ،کفش ،برنج ، قند ،انواع کنسروجات ،تن ماهی ، روغن و... است كه توسط نجاتگران جمعیت به دست حادثه دیدگان ناشی از سیل روستای هرشی رسید.

  رئیس جمعیت هلال احمر خواف در ادامه گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان از همان لحظات اولیه حادثه در کنار مردم روستای هرشی بوده و تا این لحظه آنها را تنها نگذاشته و تمامی نیاز های اسکان اضطراری را برای این عزیزان فراهم کرده است  .

وی همچنین افزود : جمعیت هلال احمر منبعد هم با کمکهای خیرین عزیز که همیشه در کنار هلال احمر بوده اند با مردم خونگرم هرشی خواهد بود .

رمضانی در پایان گفت : از همه اهالی روستای هرشی می خواهم که در این ماه مبارک مارا از دعای خیرشان محروم نسازند .

تاریخ : دوشنبه 7 خرداد 1397 | 09:45 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی از اعزام تیم سحر مرکز امور جوانان این جمعیت جهت ارائه خدمات فرهنگی ، حمایت روانی ،اجتماعی و ورزشی در روستای هرشی خبر داد.

رمضانی با اشاره به لزوم حمایتهای همه جانبه از سیل زدگان اظهار داشت : جمعیت هلال احمردر ادامه  امدادرسانی ها  به سیل زدگان روستای هرشی، بمنظور حمایتهای روانی  ،فرهنگی و اجتماعی در بلایا اقدام به اعزام 20 تن  از اعضای تیم سحر امور جوانان شهرستان به منطقه سیل زده هرشی کرده است .

  وی ادامه داد: خدمات  اعضای تیم سحر در قالب فعالیت های اجتماعی و حمایت های روانی در راستای تسکین آلام و ایجاد محیطی شاد و مفرح برای کودکان مناطق سیل زده و افزایش شور و نشاط در میان خانوارهای آسیب دیده از سیل بوده و در این زمینه   خدمات متعددی اعم از  توزیع  لوازم التحریر ، اسباب بازی ، بسته های فرهنگی و بهداشتی -  مسابقه ی نقاشی ،مسابقه ماست خوری ، اجرای موسیقی و ارائه آموزش های امدادی و روانی به کودکان و بانوان آسیب دیده ارائه شد.
تاریخ : دوشنبه 7 خرداد 1397 | 09:03 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.