به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس شعبه گفت: در حادثه سیلاب مورخه 26/2/97در روستای هرشی از توابع بخش مرکزی بلافاصله تیم های امدادونجات در سیلاب جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام و عملیات نجات و رهاسازی با کمک مردم عزیز صورت پذیرفت و در اولین ساعات روز بعد در خصوص اسکان اضطراری  برای 150نفر در غالب 34 خانواده آسیب دیده اقدام شد وتمامی اقلام و تجهیزات زیستی ،بهداشتی و مواد غذایی به آسیب دیدگان تحویل شد و طی روزهای بعد نیز در چندین مرحله توزیع سبدهای غذائی ، سبدهای بهداشتی و البسه دردستور کار قرار گرفت .

رمضانی افزود : طی بازدیدهای جداگانه صورت گرفته توسط مولانا مطهری ریاست محترم حوزه علمیه احناف خواف، دکتر پهلوان نژاد فرماندار محترم شهرستان و  رئیس دفتر دکتر نگهبان نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای خواف و رشتخواردر مجلس شورای اسلامی از عملکرد مثبت جمعیت هلال احمر در امدادرسانی و اسکان اضطراری سیل زدگان تقدیر گردید.





تاریخ : پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 | 10:37 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،  هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری مانور تخصصی امدادونجات در تصادفات جاده ای بمناسبت هفته هلال احمر در محور مواصلاتی خواف به تایباد (سه راهی نشتیفان ) خبر داد.

  رمضانی اظهار داشت: به مناسبت هفته هلال احمر و به منظور ارتقاء سطح آمادگی نیروهای امدادی شهرستان با مشارکت سایر ارگانهای امدادی و خدماتی مانور بزرگ تخصصی امداد و نجات جاده‌ای برگزار شد.

وی گفت: این مانور با حضور نیروهای امدادی هلال احمر و همکاری اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و دستگاه‌های امدادی با حضور امدادگران،نجات‌گران، پرستاران اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف افزود: هدف از اجرای این مانور حفظ آمادگی و افزایش سرعت عمل امدادگران، حفظ انسجام و هماهنگی اداره‌های عضو ستاد و کسب آمادگی در برخورد با حوادث جاده‌ای  می یباشد.

رمضانی یادآور شد: با ایجاد یک تصادف فرضی بین دو دستگاه خودرو در پیچ جاده و سه مصدوم فرضی تیم امداد و نجات عملیات رهاسازی مصدومان را انجام دادند و راه عبور و مرور فرعی توسط شهرداری ،پلیس راه ،نیروی انتظامی و راهداری ایجاد شد و هدایت ترافیک انجام و در نهایت معاونت محترم فرمانداری ضمن تقدیر و تشکر از اجرای مانور از آمادگی همه دستگاه ها در مواقع حادثه سخنانی ایراد نمودند.




تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 | 01:54 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف، هادی رمضانی  با اشاره به اهمیت مطالعه تاریخچه و اصول هفتگانه صلیب سرخ و هلال احمر و اشاعه فرهنگ نوعدوستی از سنین پایین گفت: این المپیاد با حضور پرشور غنچه های عضو هلال در محل اقامتگاه بوم گردی خواف اجرا شد

رمضانی با اشاره به لزوم ارایه آموزش های خود امدادی در دوران کودکی به منظور فرهنگ سازی جهت نسل آینده این مرزو بوم افزود: این المپیاد در چهار قسمت پناهگیری و خروج اضطراری، آشنایی با اصول هلال احمر، آشنایی با کیف کمک های اولیه ،آشنایی با شماره های تلفن سازمان های امدادی برگزار و در پایان نیز به کلیه ی نونهالان شرکت کننده، گواهی حضور در المپیاد و هدیه ای جهت تقدیر اهدا گردید

شایان ذکر است از تمامی مراحل باجرای این المپیاد فیلم وعکس تهیه و به معاونت محترم جوانان جهت شرکت در المپیاد جوانه ها مرحله استانی ارسال گردید




تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 | 08:54 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت از حضور جوانان ،امدادگران و داوطلبان شهرستان خواف در مراسم تجلیل از برترین های هلال احمر خبر داد.

رمضانی بیان کرد در این مراسم از تلاش‌ها و زحمات اعضا، کارمندان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطلبان برتر تقدیر به عمل آمد.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و همه اعضا اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در بین شعب استان  رتبه سوم را کسب و دو واحد جوانان و داوطلبان این شعبه به عنوان واحد های برتر استان انتخاب شدند.




تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | 01:52 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، رمضانی رئیس این جمعیت از اجرای طرح نیابت در هفته هلال احمر در سطح شهرستان خواف خبر داد و گفت: طرح نیابت یکی از طرح‌های حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر است که به منظور شناسایی و کمک به سالمندان و نیازمندان اجرا می‌شود.

هادی رمضانی  با اشاره به برگزاری طرح نیابت در شهرستان خواف اظهار داشت: هدف از اجرای طرح نیابت کمک و شناسائی افراد نیازمند و مستحق است.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این  طرح که بمناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت با چندین خانواده معلول و نیازمند شهر خواف دیدار و ازآنها دلجویی ودر جهت رفع مشکلات درمانی آنها اقدام شد.



تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | 10:29 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت گفت : کارگروه تخصصی امدادونجات و آموزشهای همگانی در تاریخ 24/2/97 همزمان با آخرین روز از هفته هلال احمر با حضور معاونت محترم فرمانداری و اعضاء محترم عضو این کارگروه برگزار شد.

وی افزود : در این جلسه در خصوص تهیه و تکمیل  نقشه خطر پذیری  شهرستان بحث و تبادل نظر شد و همچنین سناریوی مانور تخصصی  امدادونجات در تصادفات جاده ای نیز تشریح گردید و مقرر شد این مانور در روز چهار شنبه مورخه 26/2/97 با مشارکت ادارات عضو این کارگروه درمحور مواصلاتی خواف به تایباد ( سه راهی نشتیفان) برگزار گردد.



تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 | 09:32 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

جوانان بشردوست و صلح طلب جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در آستانه ماه مبارک رمضان مساجد را غباروبی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد ؛ به مناسبت دهه تکریم مساجد اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خواف نمازخانه این جمعیت و مساجد را غبارروبی کردند..

رمضانی با اشاره به سنت و فرهنگ غباروبی مساجد در دهه آخر ماه مبارک شعبان در استقبال از ماه مبارک رمضان گفت: حضور جوانان در مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان و غباروبی مساجد می‌تواند به با شکوه کردن این مراسم کمک شایانی کند.

وی افزود: ماه مهمانی خدا در پیش است و بندگان خدا در این ماه از سفره بی‌کران الهی بهره می‌برند و خداوند در این ماه از سفره گسترده خود بی‌منت تر از قبل همه مخلوقاتش را بهره‌مند می‌کند.



تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 | 09:07 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت  هلال احمرخواف؛ هادی رمضانی از برگزاری گردهمایی دبیران کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر خواف به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ، با حضور جمعی از اعضای جوان خبر داد

رمضانی ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت : جوانی، دورانی است که دیگر در طول عمر انسان تکرار نخواهد شد و این دوران قابل مقایسه با دیگر دوران زندگی انسان نیست وی همچنین افزود: جوانان گل های سرسبد جمعیت هلال احمر هستند و جمعیت هم قدردان حضور و زحمات ارزشمند شما جوانان در تمامی فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه سازمان خواهد بود.

در پایان این گردهمایی، جلسه پرسش و پاسخ و رسیدگی به رفع مشکلات کانون ها و برنامه ریزی فعالیت های دبیران در سال جاری صورت گرفت.



تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 | 08:43 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2