به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی اظهار کرد: اعضای جوان جمعیت هلال احمر با برپایی ایستگاه آموزشی در پارک معراج اقدام به آموزش چهره به چهره مردم در خصوص نکات امدادی نمودند.

رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف هدف از برپایی این ایستگاه را افزایش سطح آگاهی ،  خود امدادی ، دگرامدادی و پیشگیری از سوانح طبیعی و غیرطبیعی در بین عموم مردم دانست.

رمضانی  ضمن تاکید بر افزایش آموزش‌های همگانی عنوان کرد: آموزش همگانی در کاهش اثرات بلایا نقش بسزایی دارد و بهترین راه در این امر آموزش به مردم است.


 تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1397 | 10:03 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی  از شرکت پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر در نمازجمعه شهرستان خواف به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمرخبر داد.

رمضانی بیان کرد: با توجه به لزوم گسترش آموزش های امدادی در بین عموم مردم، مربیان و امدادگران  پیش از خطبه های نمارجمعه به بیان نکاتی درباره شناخت حوادث و راه های مقابله با آن پرداختند.
وی در ادامه افزود: امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر با برپایی چادر سلامت در حسینیه الزهرا خواف خدمات رایگان  تست‌های قندخون، وزن ، فشارخون و توزیع بروشور های آموزشی  به نمازگزاران و مردم ارائه دادند .

وی با اشاره به اینکه ارائه آموزش‌های امدادی به مردم از نکاتی است که نباید از آن غافل شد، عنوان کرد: هر چه مردم از آموزش‌های امداد و نجات آگاهی بیشتری داشته باشند در هنگام وقوع حوادث رفتارهای سنجیده‌تر و بی‌خطرتری خواهند داشت.


تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1397 | 09:57 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عظرافشانی مزار شهدا با حضور جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

رمضانی رییس جمعیت هلال احمر خواف افزود: تکریم و احترام خانواده های شهدا و رزمندگان مهمترین وظیفه ایرانیان است و همه ما به واسطه خون شهدا و ایثارگری جانبازان است که از نعمت آرامش در جامعه برخورداریم.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد، تصریح کرد: در این برنامه اعضای جمعیت ضمن زیارت، قرائت فاتحه و غبارروبی مزار مطهر شهدا، با آرمان های بلند شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.
تاریخ : پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 | 10:28 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف؛ هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری مراسم تجلیل از داوران ششمین المپیاد آماده بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر خبر داد.

 رئیس جمعیت هلال احمر خواف هفته هلال احمر را به کلیه عزیزان حاضر در جلسه تبریک گفت و از زحمات شبانه روزی پرسنل، اعضا ، داوطلبان و امدادگران این جمعیت تقدیر و تشکر نمود .

رمضانی با تاکید بر لزوم رعایت عدالت در داوری مسابقات تصریح کرد: داوری در مسابقات شعبه  از قضاوت اسلامی است و داوران باید در ارزیابی ها هم خوب تشخیص بدهند و هم نتایج را با جرأت و شجاعت به صورت شفاف اعلام کنند.

وی در ادامه گفت:داوری از جمله اموری است که در اسلام هیچ استثنایی برای آن قائل نشده است و کار شما عزیزان در برگزاری ششمین المپیاد دادرس بسیار قابل قدر دانی می باشد.

رمضانی همچنین در پایان سخنان خود از داوران این دوره از مسابقات خواست تا با کمک هم دو تیم راه یافته به مسابقات استانی را آموزش دهند تا بتوانند درسطح استان دانش آموزان ما همچون سنوات قبل بدرخشند .

تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 | 12:09 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ؛ در روز جهانی صلیب سرخ (8 may) و هفته هلال احمر رئیس و جمعی از اعضای این جمعیت  با فرماندار خواف دیدار و گفتگو کردند.

دکتر پهلوان نژاد فرماندار محترم شهرستان خواف ضمن تبریک هفته هلال احمر، از تلاش و فعالیت نیروهای امدادی و همکاری تنگاتنگ مجموعه هلال احمر با ستاد مدیریت بحران شهرستان تقدیر و تشکر نموده ،و در ادامه گفت: آرم هلال‌احمر و یونیفرم امدادگران برای مردم آرامش بخش بوده و در زمان حادثه از نظر روانی در روحیه حادثه‌دیدگان بسیار تاثیرگذار است.

دکتر پهلوان نژاد گفت: نقش امدادگران در حوادث و همچنین توجه به امور بشر دوستانه و فرهنگی خیلی مهم است.

 وی افزود: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر  بسیار مهم است.

شایان ذکر است دکتر پهلوان نژاد گفت: در راستای ارائه آموزشهای امدادی هریک از ادارات سطح شهرستان را که نیاز بود موظف می نمایم همکاری لازم را با جمعیت هلال احمر داشته باشند .تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 | 01:36 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

پرسنل،جوانان، داوطلبان و امدادگران دوشادوش یکدیگر در هفته ی هلال احمر دیداری تازه با امام جمعه اهل سنت خواف  داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛رمضانی رئیس این جمعیت از دیدار پرسنل و اعضای این جمعیت با امام جمعه محترم اهل سنت شهر خواف خبر داد.

در این دیداررمضانی رئیس جمعیت هلال احمرخواف گزارشی از فعالیت های هلال احمر در طول سال گذشته ارائه نمود.

در این دیدار جناب مولوی احراری امام جمعه محترم شهرخواف ،هلال احمررا یک نهاد کاملا مردمی دانست که به انسان ها کمک می کند و در متون دینی توجه به انسان و انسانیت یک بحث مهم و با ارزش است که در دستور کار همه انبیای الهی و ائمه معصومین قرار گرفته است

وی با اشاره به این که هلال احمر مصداق آیه شریفه تَعَاوَنُوا عَلَی الْبِرِّ والتقوی است، خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر همیشه و بدون توجه به نژاد، رنگ، مذهب، ملیت و ... به کسانی که نیاز به کمک دارند، امدادرسانی کرده است.تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 | 01:34 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از اجرای کاروان سلامت در روستای خیرآباد به مناسبت گرامیداشت  روز جهانی صلیب سرخ وهفته هلال احمر خبر داد.

 هادی رمضانی بیانکرد: در راستای تامین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، جمعیت هلال احمر شهرستان خواف کاروان سلامت خود را به خیرآباد اعزام کرد.

رمضانی، هدف از برگزاری کاروان سلامت را ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان دانست و افزود: ویزیت رایگان، معاینه دندان های دانش آموزان ،توزیع بسته های بهداشتی وبرگزاری کارگاه آموزشی بیماریهای شایع برای اهالی روستا از جمله فعالیت‌هایی است که در این طرح از سوی داوطلبان هلال احمر ارائه شد.

وی افزود: این اقدام با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان  اجرا می‌شود.تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 | 11:32 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،رییس سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمربا رئیس جمعیت هلال احمر دیدار کردند و هفته هلال احمر را به ایشان و کارکنان این نهاد بشردوستانه تبریک گفتند .

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای زنگنه گفت:جمعیت هلال احمر خواف یکی از نهادهایی است که به صورت فعال در سطح شهرستان فعالیت می کند.

 در این دیدار رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با تبیین فعالیت جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان از عملکرد چشم گیر جوانان و اعضا در این عرصه خبر داد.

ایشان در پایان سخنان خود ، به حضور پررنگ مردم در امور داوطلبانه هلال احمر اشاره کرد و گفت: مردم  در همه حال پشتیبان هلال احمر هستند.
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 | 11:30 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2