تبلیغات
جمعیت هلال احمر شهرستان خواف - مطالب هفته اول اردیبهشت 1397


 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از عیادت اعضاء داوطلب هلال احمر  به مناسبت هفته سلامت از بیماران و معلولین روستای تیزآب خبر داد.

رئیس جمعیت هلال  احمر خواف گفت : این برنامه با هدف تحقق اهداف عالیه و اصول انسان دوستانه جمعیت هلال احمر در روستای تیزآب اجرا شد

رمضانی  با بیان این که بشردوستی و خدمات داوطلبانه، اصولی است که هرفردی با حضور در جمعیت هلال احمر خود را پایبند به آن می داند، تصریح کرد: در این دیدار که جمعی از داوطلبان حضور داشتند از چند تن از معلولین و بیماران خاص روستای تیز آب دیدار به عمل آمد و تعدادی بسته غذایی بین خانواده های آنان توزیع شد.

وی همچنین افزود : به مناسبت هفته سلامت برنامه های متنوع دیگری از قبیل برپایی ایستگاه سلامت و راه اندازی کاروان سلامت در مناطق محروم شهرستان برگزار شد.تاریخ : پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 | 11:31 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی از اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به  روستای بهدادین خبر داد.

رمضانی اظهار داشت : هدف از اجرای این طرح کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر و نیز آموزش نکات بهداشتی در بین داوطلبان بوده است.

وی افزود: پزشک عمومی ، ماما ، کارشناس بیماریها ، تکنسین دارویی و تعدادی از داوطلبان اعضای کاروان سلامت این جمعیت را تشکیل دادند.

رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌خواف گفت: ویزیت رایگان، توزیع دارو، تست سلامت ، کلاس آموزشی آشنایی با بیماری‌های شایع از قبیل فشار خون – دیابت از جمله خدماتی است که این تیم در منطقه یاد شده ارائه کرد

تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 09:07 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
به مناسبت روز پاسدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به  همراه  امام جماعت  و جمعی از پرسنل با فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، همزمان با میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار رمضانی با فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه دیدار و از زحمات شبانه‌روزی پاسداران و همکاری و همراهی با جمعیت هلال احمر قدردانی کرد.

رمضانی سپاه پاسداران  راپشتوانه ای محكم واستوار با نیروهایی متعهد و ولایت مدار دانست كه در صیانت از انقلاب اسلامی وارزشهای الهی آن همچون دژی محكم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ وتهدیدی محافظت می كند.تاریخ : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | 12:06 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خواف هادی رمضانی، رئیس این جمعیت گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه و در راستای ترویج اهداف و ماموریتهای نوعدوستانه، طرح نیابت در این شهرستان اجرا شد.

رمضانی گفت:کمک به خانواده های نیازمند و سالمند، ترویج خدمت رسانی با ارائه خدمات سازمانی به مردم و ایجاد انگیزه و حس اعتماد به نفس در بین اعضا و داوطلبان را از اهداف این طرح عنوان کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف اجرای طرح نیابت را بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: طرح نیابت یکی از طرحهای حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر است که به منظور شناسایی و کمک به سالمندان و نیازمندان اجرا می شود.

رمضانی ادامه داد: اجرای این طرح می تواند شادابی، نشاط، طراوت، سرزندگی و معنای جاری بودن و زنده بودن را برای این قشر از جامعه محقق کرده و نقش هلال احمر را در یاری رساندن به همنوع پررنگ تر کند

.تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت 1397 | 11:59 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، اولین جلسه شورای اجرایی این شعبه در سال 97 با حضور رئیس و اعضای شورای اجرایی هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

هادی رمضانی، ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه  از تلاش های اعضای محترم شورای اجرایی در جهت برگزاری برنامه ها  تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین ، گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف شعبه درطرح های نوروزی جمعیت ،طرح سحاب و آغاز مرحله دوم طرح خادم  توضیحاتی را به اعضای شورای اجرایی ارائه داد.

همچنین در این جلسه اعضای شورای اجرایی نیز ضمن تشکر از ریاست ، پرسنل و اعضا در اجرای برنامه های متنوع تمامی واحدها در طول ماه تقدیر و به ارائه پشنهاداتی در خصوص برنامه های آتی هلال احمر پرداختندتاریخ : شنبه 1 اردیبهشت 1397 | 09:14 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.