به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از عیادت اعضاء داوطلب هلال احمر  به مناسبت هفته سلامت از بیماران و معلولین روستای تیزآب خبر داد.

رئیس جمعیت هلال  احمر خواف گفت : این برنامه با هدف تحقق اهداف عالیه و اصول انسان دوستانه جمعیت هلال احمر در روستای تیزآب اجرا شد

رمضانی  با بیان این که بشردوستی و خدمات داوطلبانه، اصولی است که هرفردی با حضور در جمعیت هلال احمر خود را پایبند به آن می داند، تصریح کرد: در این دیدار که جمعی از داوطلبان حضور داشتند از چند تن از معلولین و بیماران خاص روستای تیز آب دیدار به عمل آمد و تعدادی بسته غذایی بین خانواده های آنان توزیع شد.

وی همچنین افزود : به مناسبت هفته سلامت برنامه های متنوع دیگری از قبیل برپایی ایستگاه سلامت و راه اندازی کاروان سلامت در مناطق محروم شهرستان برگزار شد.تاریخ : پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 | 11:31 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی از اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به  روستای بهدادین خبر داد.

رمضانی اظهار داشت : هدف از اجرای این طرح کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر و نیز آموزش نکات بهداشتی در بین داوطلبان بوده است.

وی افزود: پزشک عمومی ، ماما ، کارشناس بیماریها ، تکنسین دارویی و تعدادی از داوطلبان اعضای کاروان سلامت این جمعیت را تشکیل دادند.

رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌خواف گفت: ویزیت رایگان، توزیع دارو، تست سلامت ، کلاس آموزشی آشنایی با بیماری‌های شایع از قبیل فشار خون – دیابت از جمله خدماتی است که این تیم در منطقه یاد شده ارائه کرد

تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 09:07 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
به مناسبت روز پاسدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به  همراه  امام جماعت  و جمعی از پرسنل با فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، همزمان با میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار رمضانی با فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه دیدار و از زحمات شبانه‌روزی پاسداران و همکاری و همراهی با جمعیت هلال احمر قدردانی کرد.

رمضانی سپاه پاسداران  راپشتوانه ای محكم واستوار با نیروهایی متعهد و ولایت مدار دانست كه در صیانت از انقلاب اسلامی وارزشهای الهی آن همچون دژی محكم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ وتهدیدی محافظت می كند.تاریخ : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | 12:06 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خواف هادی رمضانی، رئیس این جمعیت گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه و در راستای ترویج اهداف و ماموریتهای نوعدوستانه، طرح نیابت در این شهرستان اجرا شد.

رمضانی گفت:کمک به خانواده های نیازمند و سالمند، ترویج خدمت رسانی با ارائه خدمات سازمانی به مردم و ایجاد انگیزه و حس اعتماد به نفس در بین اعضا و داوطلبان را از اهداف این طرح عنوان کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف اجرای طرح نیابت را بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: طرح نیابت یکی از طرحهای حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر است که به منظور شناسایی و کمک به سالمندان و نیازمندان اجرا می شود.

رمضانی ادامه داد: اجرای این طرح می تواند شادابی، نشاط، طراوت، سرزندگی و معنای جاری بودن و زنده بودن را برای این قشر از جامعه محقق کرده و نقش هلال احمر را در یاری رساندن به همنوع پررنگ تر کند

.تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت 1397 | 11:59 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، اولین جلسه شورای اجرایی این شعبه در سال 97 با حضور رئیس و اعضای شورای اجرایی هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

هادی رمضانی، ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه  از تلاش های اعضای محترم شورای اجرایی در جهت برگزاری برنامه ها  تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین ، گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف شعبه درطرح های نوروزی جمعیت ،طرح سحاب و آغاز مرحله دوم طرح خادم  توضیحاتی را به اعضای شورای اجرایی ارائه داد.

همچنین در این جلسه اعضای شورای اجرایی نیز ضمن تشکر از ریاست ، پرسنل و اعضا در اجرای برنامه های متنوع تمامی واحدها در طول ماه تقدیر و به ارائه پشنهاداتی در خصوص برنامه های آتی هلال احمر پرداختندتاریخ : شنبه 1 اردیبهشت 1397 | 09:14 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.