تبلیغات
جمعیت هلال احمر شهرستان خواف - مطالب هفته چهارم بهمن 1397
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروز 98 ومسابقات تخصصی امدادونجات در شهرستان تایباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار کرد: با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و شروع مسافرت‌های نوروزی، دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات شهرستان تایباد با حضور بیش از 20 نفر از نجاتگران این شهرستان از تاریخ 27/11/97 لغایت 30/11/97 برگزار شد.

رمضانی با بیان اینکه در این دوره تیم هایی از شهرستانهای تربت جام، رشتخوار، خواف، سرخس، فریمان و تایباد به مدت چهار روز حضور داشتند . اظهار کرد: دوره بازآموزی طی 2 روز و مسابقات مهارتی امداد و نجات در رشته های اسکان اضطراری، کوهستان، ارتفاع، آوار و سیلاب نیز در روز های بعد برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمرخواف در پایان یادآور شد: هدف از برگزاری این دوره، افزایش آمادگی و بالا بردن توان عملیاتی نجاتگران و همچنین کاهش تلفات جاده‌ای و شتاب‌دهی در خدمت‌رسانی به حادثه دیدگان است


تاریخ : سه شنبه 30 بهمن 1397 | 10:03 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری یازدهمین جلسه شورا ی اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف خبر داد.

رمضانی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همراهی اعضا در برنامه های ایام الله دهه مبارک فجرگزارشی از فعالیتهای یکماهه جمعیت ارائه داد و همچنین در رابطه با برنامه های آتی جمعیت با اعضای شورای اجرایی بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است در این جلسه گزارشی در رابطه با ساخت مستند از نیازمندان روستاهای محروم جهت جلب کمکهای خیرین ارائه گردید
تاریخ : سه شنبه 30 بهمن 1397 | 10:03 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای شایع زنان در کانون روستایی بهدادین خواف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای شایع زنان بمناسبت ایام الله دهه فجر در کانون روستایی بهدادین خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای دانش علمی وآشنایی بیشتر با نحوه تشخیص و پیشگیری ازبیماریهای زنان دانست.

رمضانی محور برگزاری کارگاه را تقویت سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماریهای زنان عنوان کرد و گفت:  انجام ورزش منظم، تغذیه مناسب و تغییر سبک زندگی از مهمترین راههای پیشگیری از بروز بیماریها وسرطان هاست.تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397 | 10:35 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر خواف از مشارکت فعال اعضای این جمعیت در راهپیمایی یوم الله 22بهمن خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس جمعیت گفت: گروههای مختلف عضو جمعیت هلال احمر خواف اعم از داوطلبان،جوانان و امدادگران  به همراه کارکنان جمعیت همپای آحاد ملت ایران و مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی پرشور یوم الله 22 بهمن  شرکت کردند.

رمضانی افزود: تیمهای امدادی جمعیت هلال احمر پوشش امدادی شرکت کنندگان  در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شهرستان خواف  و را بر عهده داشتند.

 رئیس جمعیت هلال احمرخواف گفت: برپایی چادرهای جوانان ،آموزش و داوطلبان با هدف ارائه خدمات موردنیاز از قبیل آموزش چهره به چهره، تست فشار خون و قندخون رایگان،برپایی جایگاههای ویژه مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان،فراخوان عضویت و ارائه سایر خدمات موردنیاز از دیگر برنامه های هلال احمر خواف در یوم الله 22بهمن بود
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397 | 10:30 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.