رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از پاکسازی محیط زیست پارک وحدت خواف بعد از تعطیلات نوروز 97توسط اعضای فعال کانون دانش آموزی ولایت فقیه جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی  در رابطه با پاکسازی محیط زیست توسط اعضای فعال کانون دانش آموزی این جمعیت بیان داشت:دانش آموزان با ابتکار خود،بعد از تعطیلات نوروز 97  در پارک وحدت شهرستان  حضور پیدا کرده و دست در دست یکدیگر، به پاکسازی، جمع آوری زباله ها و زیباسازی محیط پرداخته تا الگویی برای افرادی که فقط به تفریح همان روز فکر کرده و روزهای بعد، سالهای بعد و حتی زندگی نسل های آینده در این محیط برایشان مهم نیست، باشند.

وی ضمن تقدیر از این اقدام نیک و بشردوستانه دانش آموزان، افزود: امید است همه مردم همانند این دانش آموزان به فکر حفظ و نگهداری محیط زیست بوده و همواره در پاکیزه نگاه داشتن آن جهت حیاتی دوباره و اکسیژن سازی در این هوای آلوده، کوشا باشند.

 تاریخ : دوشنبه 20 فروردین 1397 | 12:48 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، رئیس این جمعیت از برگزاری کارگاه آموزشی خود مراقبتی ویژه خوابگاههای دانش آموزی در دبیرستان  دخترانه مهرورزان خبر داد.

هادی رمضانی  بابیان اینکه یکی از موضوعات مهمی که امروز می تواند در پیشگیری از آسیب ها به افراد کمک کند آموزش خود مراقبتی است گفت: خودمراقبتی شامل اقداماتی آموختنی، آگاهانه و هدفمند است که فردی برای خود، خانواده ودیگران انجام می دهد تا سالم بماند و از سلامت جسمانی و روانی خود حفاظت کند.

وی همچنین با اشاره به حضور کارشناس روانشناسی و مشاوره  آموزش و پرورش جناب آقای عونی به عنوان مدرس این کارگاه  افزود : این کارگاه آموزشی که به مدت4 ساعت و با حضور دانش آموزان در دبیرستان دور اول مهرورزان برگزار شدودانش آموزان با مسایلی از قبیل  خود مراقبتی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی آشنا شدند.

تاریخ : یکشنبه 19 فروردین 1397 | 12:09 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.