به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور رئیس و پرسنل شعبه برگزار شد.

رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر و قدر دانی از همکاران بابت انجام وظایف محوله به نحو احسن گفت: برنامه های اجرایی شعبه به نحو مطلوب نیازمند همکاری و همدلی همه ی همکاران با یکدیگر می باشد رمضانی ضمن بیان عملکرد همه واحدها در این جلسه  اظهار داشت همکاران محترم در انجام وظایف خود همه ی تلاش و سعی خود را بکار گیرند تا انشالله با توکل به خدای متعال به آن چیزی که هدفمان هست برسیم .

لازم به ذکر است در پایان جلسه هم همکاران ضمن ارائه گزارش برنامه های اجرا شده در حوزه ی خودشان در خصوص برنامه های آتی بحث و تبادل نظر نمودند.تاریخ : یکشنبه 19 آذر 1396 | 12:07 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف جلسه هماهنگی برنامه های کانون طلاب با حضور رئیس و امام جماعت جمعیت هلال احمرخواف وریاست محترم حوزه علمیه چمن آباد خواف  برگزار شد.

رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر و قدر دانی از اعضای کانون طلاب گفت:این کانون‌ها برای جذب، آماده‌سازی و به کارگیری طلبه‌های مدارس و حوزه‌های علمیه تشکیل شده‌اند.اعضای کانون‌های طلاب مثل اعضای دیگر سازمان در طرح‌های مختلف مانند کاروان‌های نیکوکاری و اردوهای آموزشی و امدادی شرکت می‌کنند. اعتماد و اقبال عمومی مردم نسبت به طلاب باعث می‌شود این اعضا بتوانند در دورترین نقطه کشور و روستاها اندیشه نوع‌دوستی و خدمات بشردوستانه را ترویج دهند.

وی همچنن بیان نمود:طبق هماهنگی های انجام شده با ریاست محترم حوزه علمیه چمن آباد، جمعیت هلال احمرمی بایست با آموزش های امدادی لازم برای اعضای کانون طلاب و تربیت نیروهای امدادگر در جهت ارتقا دانش امدادی طلاب به عنوان عضو هلال احمر تلاش کند و از پتانسیل موجود این کانون در مباحث فرهنگی و اعتقادی و امدادی در جهت اهداف هلال احمر در مواقع لزوم مثل حوادث و بلایا و اردوهای فرهنگی جوانان استفاده کنند.تاریخ : یکشنبه 19 آذر 1396 | 12:05 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.