به گزارش روابط عمومی  جمعیت هلال احمر خواف ،رمضانی رئیس این جمعیت از ارسال دومین محموله‌ اهدایی جمعیت هلال احمر به منطقه زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

هادی رمضانی با اعلام این خبر افزود: در ادامه ارسال کمک های مردمی به هموطنان عزیز زلزله زده در استان کرمانشاه، دومین محموله اهدایی کمک‌های مردمی شهرستان شامل پتو، شیر خشک و دارو به ارزش ریالی 645500000ریال به استان کرمانشاه با حضور مسئولین بارگیری و ارسال شد.

وی افزود: با توجه به وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور بویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان شد، برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی در سطح شهرستان همچنان ادامه دارد.
رمضانی ضمن تشکر از مردم نوع دوست شهرستان اظهار داشت: ضرورت تامین مایحتاج برای آسیب دیدگان زلزله بار دیگر اتحاد، همدلی و مشارکت ملت ایران را دراین  لحظات حساس به نمایش گذاشته است.

شایان ذکر است رئیس جمعیت هلال احمرخواف از فرمانداری محترم و سهامداران و مدیران محترم گروه معادن امیر سنگان پارسیان که در ارسال این اقلام به استان کرمانشاه بااین جمعیت  همکاری داشته اند تشکر و قدر دانی نمود.

وی همچنین بیان کرد:کمک های مردمی می تواند نقش پررنگی در کاهش درد و رنج هموطنان آسیب دیده داشته باشد.
تاریخ : شنبه 4 آذر 1396 | 09:37 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.