به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، همزمان با 13 آبان روز تسخیرلانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام، کارکنان ، امدادگران و اعضا جمعیت هلال احمر شهرستان خواف با شرکت در راهپیمایی 13 آبان، این روز را گرامی داشتند

هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت : اعضای جوان این جمعیت همگام با آحاد مردم مومن و خداجوی استان با شرکت در راهپیمایی گرامیداشت روز 13 آبان بار دیگر با آرمان های امام (ره) و رهبری تجدید میثاق کردند

رمضانی ضمن تقدیر از حضور گسترده اعضا در این برنامه گفت : اعضای کانون  های دانش آموزی  این جمعیت با حضور در راهپیمایی خشم، نفرت و انزجار خود را علیه استكبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی اعلام داشتند.

لازم به ذکر است پوشش امدادی این جمعیت هم با مشارکت هلال احمر و اورژانس صورت پذیرفت
تاریخ : شنبه 13 آبان 1396 | 10:45 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
این مانور با حضور امدادگران و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در آموزشگاه نور دانش خواف اجرا گردید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت : این مانور مشترک با همکاری دستگاههای عضو کارگروه پدافند غیر عامل در دبیرستان نور دانش خواف با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد .
رمضانی با اشاره به اینکه برگزاری مانور در زمینه دفاع غیر عامل یکی از گام های مهم و زیربنایی در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل جهت تقویت توان دفاعی ،ارتقای آمادگی افراد در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل دشمن و حفاظت از سرمایه های کشور می باشد گفت: در این مانور آمادگی نیروهای امدادی در معرض آزمون قرار می گیرد .
رئیس جمعیت هلال احمر خواف ضمن تقدیر از امدادگران  و نجاتگران شرکت کننده در مانور گفت : هلال احمر در هفته پدافند غیرعامل در کانون ها ویژه برنامه های متناسب این هفته اجرا می کند .
تاریخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 | 09:39 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل با حضور کارکنان و امدادگران خواف برگزار شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : به مناسبت هفته پدافند غیرعامل کارگاه آموزشی در جمعیت هلال احمر برگزار شد .
رمضانی افزود : این کارگاه جهت بالا بردن سطح علمی و آموزشی کارکنان در موارد اضطراری و بمنظور آمادگی هرچه بیشتر کارکنان  و امدادگران در مقابل هرگونه تهدیدات دشمنان بویژه تهدیدات نرم برگزار گردید.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف افزود : شرکت کنندگان در این دوره با مباحثی همچون : تعاریف و اصلاحات پدافند عامل و غیر عامل ، انواع دفاع غیر عامل و اهمیت آن ، نظریه های استراتژیک و اهمیت و لزوم توجه به دفاع غیر عامل ، تاریخچه پدافند غیر عامل ،جنگ نرم و روانی در پدافند غیر عامل آشنا شدند .تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1396 | 06:50 ق.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.