همایش پیاده رویی به مناسبت هفته تربیت بدنی
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت  : جمعی از اعضا و داوطلبان این جمعیت در همایش پیاده رویی ویژه بانوان که به مناسبت هفته تربیت بدنی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شده بود شرکت نمودند .
رمضانی با اشاره به نقش ورزش در سلامت افراد گفت : در این همایش علاوه بر پیاده رویی مسابقات جانبی نظیر طناب کشی برگزار شد که باعث شور و هیجان در بین اعضا شد
رئیس جمعیت هلال احمر خواف درادامه ضمن تشکر از اداره ورزش و جوانان افزود : ورزش علاوه بر اثرات مفید و متنوع آن در جذب و نگهداری اعضا می تواند به عنوان یک فعالیت شاخص مورد توجه قرار گیرد .
تاریخ : شنبه 29 مهر 1396 | 10:38 ق.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
فراخوان عضویت در کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور
اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور خواف با برپایی ایستگاه اطلاع رسانی و فراخوان عضویت مقدم دانشجویان جدیدالورود را گرامی داشتند
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت : با همت اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور ایستگاه فراخوان عضویت در دانشگاه برپا شد .
رمضانی  با اشاره به طرح دستهای مهربان 3 کانون دانشجویی گفت : با همت اعضای فعال کانون دانشجویی این طرح در دو روستای محروم شهرستان اجرا شد
دلیر دبیر کانون دانشجویی دانشجویی دانشگاه پیام نور ضمن تشکر از اعضای کانون دانشجویی گفت : در این فراخوان تعدادی از دانشجویان به عضویت کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور در آمدند .


تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396 | 11:17 ق.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
طرح دستهای مهربان در شهرستان خواف
با همت اعضای کانون های غنچه های هلال احمر شهرستان خواف مهربانی بین کودکان نیازمند تقسیم شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : در راستای ترویج فرهنگ گذشت و ایثار در بین کودکان سومین مرحله طرح دستهای مهربان اجرا شد .
رمضانی بااشاره به استقبال پرشور کودکان از این طرح گفت : این طرح هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود و از طرح های خوب فرهنگی در حوزه جوانان است  که امسال به مدت دو روز چادر جمع آوری اسباب بازی برپا شده بود .
رئیس جمعیت هلال احمر افزود : هدایای جمع آوری شده در بین کودکان نیازمند شهرستان و در قالب یک کاروان با نام در امتداد مهربانی توزیع خواهد شد .
تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396 | 10:44 ق.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
فعالیت متنوع کانون های غنچه های هلال احمر خواف در هفته کودک
اعضای کانون غتچه های هلال احمر شهرستان خواف در گرامیداشت هفته کودک برنامه های متنوعی را اجرا نمودند
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت : در اولین رو ز از هفته کودک در کانون غنچه های هلال احمر مهد کودک گل گندم جشن روز کودک برگزار شد و فرماندار و رئیس بهزیستی از کانون های گل گندم و مهر ماه بازدید نمودند .
وی با اشاره به فعالیت های کانون مهد کودک مهربان گفت : اعضای این کانون با کشیدن نقاشی با دیگر دوستانشان ، روز کودک را جشن گرفتند .
رئیس جمعیت هلال احمر خواف افزود : در این هفته بازدید های متنوعی انجام پذیرفت : اعضای کانون های غنچه های هلال احمر دنیای فرشتگان و مهر مادر از آتشنشانی شهرستان و اعضای کانون مهد کودک شاپرک از محیط زیست شهرستان بازدید کردند.
رمضانی در ادامه به فعالیت پیش دبستانی هنر پاینده افزود : غنچه های هلال احمر این مرکز دو روز به یاد ماندنی را تجربه کردند یک روز به کتابخانه عمومی شهرستان رفتند و ضمن بازدید از کتابخانه با دوستانشان کتاب هدیه گرفتند و از خانه کودک لحظات شاد و مفرحی را ثبت نمودند.

تاریخ : شنبه 22 مهر 1396 | 11:16 ق.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.