انتخابات شورای اجرایی کانون های روستایی سده و برآباد خواف
انتخابات شورای اجرایی کانون های روستایی برآباد و سده با حضور مسئول امور جوانان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ،محمد افشار مقدم معاون  جمعیت هلال احمر شهرستان خواف با اعلام این خبر گفت: با توجه به اتمام مهلت دو ساله فعالیت دبیر و اعضای شورای اجرایی کانون ها انتخابات مجدد برگزار شد .
افشار مقدم ضمن تشکر از دبیران و اعضای شورای اجرایی اسبق کانون ها افزود : فعالیت کانون ها در حوزه های امدادی ،فرهنگی ،بشردوستانه و عام المنفعه خلاصه می شود .
وی در ادامه با اینکه جمعیت در حد توان و امکاناتش از کانون ها و فعالیت های آنها پشتیبانی می کند افزود : بیش از نود درصد فعالیت کانون ها به صورت خودجوش صورت می گیرد .
لازم به ذکر است در این انتخابات ها آقای مصطفی بررودی به عنوان دبیر کانون سده آقای مهدی غلامی بعنوان دبیر کانون برآباد انتخاب شدند .


تاریخ : سه شنبه 14 شهریور 1396 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
گردهمایی دبیران و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف
حضور دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون ها نقطه قوت فعالیت های داوطلبانه است
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ،محمد افشار مقدم معاون جمعیت هلال احمر خواف گفت :گردهمایی  آموزشی -توجیهی دبیران کانون های واحد جوانان این جمعیت با حضور پرشور در جمعیت برگزار شد .
افشار مقدم ضمن تشکر از دبیران و اعضای شورای اجرایی که از راههای دور و نزدیک به این جلسه دعوت شده بودند افزود :اگر خروجی هر کانون حوزه جوانان یک تیم امدادی خوب باشد به یقین که آسیب پذیری ما در حوادث کمتر خواهد شد .
وی هم چنین با اشاره به فعالیت های مختلف کانون ها افزود : دبیران و اعضای شورای اجرایی باید با برنامه ریزی در جهت جذب و نگهداری اعضا تلاش کنند .
لازم به ذکر است با توجه به برگزاری انتخابات کانون های هلال احمر در بیش از نه کانون  این جلسه بیشتر جنبه توجیهی -آموزشی ویژه اعضای جدید الورود را داشت.
تاریخ : دوشنبه 13 شهریور 1396 | 10:15 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
بی احتیاطی راننده سایپا جانش را گرفت
به گزارش واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر خواف ، برخورد یک دستگاه پراید با یک سایپا منجر به فوت یک نفر و مصدومیت سه نفر شد .
محمد افشار مقدم معاون جمعیت هلال احمر خواف گفت : با درخواست اورژانس 115نیروهای امدادی پایگاه امداد و نجات  سه راهی نشتیفان جمعیت هلال احمر شهرستان به محل حادثه اعزام شدند .
افشارمقدم افزود : این حادثه در 15کیلومتری محور خواف -رشتخوار  بین یک دستگاه خوردوی سایپا که به علت نقص فنی متوقف شده بود و یک دستگاه پراید در حال حرکت رخ داد .
وی با اشاره به اعزام ماشین ست نجات جمعیت هلال احمر افزود :متاسفانه در این حادثه راننده سایپا جانش را از دست داد و سه نفر از سرنشینان پراید با همکاری اورژانس 115 به بیمارستان 22بهمن خواف منتقل شدند .تاریخ : دوشنبه 13 شهریور 1396 | 10:05 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.