برخورد دو دستگاه خودرو منجر به فوت و مصدومیت شد
 برخورد یک دستگاه پراید با یک وانت پیکان  موجب مصدومیت 6 نفر و یک فوتی گردید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : تصادف محور خواف – تایباد  منجر به مصدومیت شش نفر و یک فوتی گردید.
هادی رمضانی با اعلام این خبر گفت : طبق تماس تلفنی اورژانس  ۱۱۵ مبنی بر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه وانت پیکان  در محور خواف - تایباد  و بعد از هماهنگی با واحد  EOS  استان (مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات ) در تاریخ  96/5/12 عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات سه راهی نشتیفان به محل حادثه اعزام شدند .
رمضانی افزود : پس از انجام اقدامات رها سازی  و  کمک های اولیه  شامل فیکس کردن، آتل بندی ، چک علایم حیاتی مصدومین این حادثه با همکاری اورژانس برای اقدامات درمانی به بیمارستان 22 بهمن خواف منتقل شدند.
تاریخ : جمعه 13 مرداد 1396 | 04:19 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
‍ برپایی ایستگاه سلامت به مناسبت دهه کرامت در خواف
اعضای کانون جوانان جمعیت هلال احمر خواف ایستگاه سلامت در شهر برپا نمودند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف،هادی رمضانی  رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت : به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت اعضای جوان این جمعیت ضمن برپایی ایستگاه سلامت برشورهای آموزشی بین مردم توزیع نمودند .
رمضانی ضمن تبریک دهه کرامت گفت :حساس سازی مردم نسبت به امر سلامت یکی از اهداف برپایی ایستگاه سلامت هست و امروزه بعد از حوادث جاده ای بیماری های قلبی عروقی بعنوان دومین عامل مرگ و میر در کشور هست .
رئیس جمعیت هلال احمر خواف افزود: در این ایستگاه بروشورهای آموزشی با موضوع سلامت و مهارت های زندگی بین مراجعان توزیع شد.

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1396 | 02:39 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
کارگاه آموزشی فواید اهدای خون در کانون روستایی بهدادین خواف
اعضای کانون روستایی بهدادین خواف در یک کارگاه آموزشی با نحوه اهدای خون و فواید اهدای خون آشنا شدند
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت :به مناسبت فرا رسیدن نهم مردادماه روز جهانی اهدای خون یک کارگاه آموزشی با همین موضوع با حضور 30 از اعضای کانون روستایی بهدادین برگزار شد .
رمضانی در ادامه ضمن اشاره به فعالیت پایگاه انتقال خون بیمارستان به صورت موقت گفت :متاسفانه با توجه به اعلام آمادگی اعضا برای شرکت در این امر خداپسندانه و ظرفیت محدود پایگاه متاسفانه امکان حضور اعضا و داوطلبان وجود ندارد .
رئیس جمعیت هلال احمر خواف افزود :کانون روستایی بهدادین به عنوان یکی از کانون های فعال روستایی شهرستان است
.


تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1396 | 09:07 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
کارگاه آموزش مهارت های زندگی و بهداشت باروری در روستای مژن آباد
با حضور اعضای و داوطلبان خانه هلال روستای مژن آباد کارگاه آموزشی در این روستا برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف با اعلام این خبر گفت : داشتن زندگی بهتر و احساس رضایت بیشتر از زندگی نیاز به توانمند شدن افراد جامعه دارد و کارگاههای مهارت های زندگی در راستای توانمندسازی داوطلبان و اعضا برگزار می شود.
رمضانی در ادامه با اشاره به اینکه خانه هلال روستای مژن آباد بیش از پنجاه نفر عضو دارد افزود :در ایام تابستان برنامه ویژه ای برای برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی در این روستا داریم .
رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه ضمن تقدیر از دهیار روستای مژن آباد که با مسئول خانه هلال نهایت همکاری را دارند افزود :ان شالله که با همت اهالی روستای مژن آباد بتوانیم در راستای ماموریت پیشگیری از اثرات حوادث و بلایا گام برداریم.


تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1396 | 09:01 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.