رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از رقابت یکصد و بیست دانش آموز دختر و پسر در مقطع تحصیلی هشتم برای المپیاد مرحله شهرستانی طرح ملی دادرس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،  هادی رمضانی گفت: المپیاد  مرحله شهرستانی طرح ملی دادرس با حضور پر شور دانش آموزان مدارس منتخب  برگزار شد .

وی افزود: دانش آموزان با مسابقه در آیتم های ارزیابی اولیه، احیای قلبی و ریوی، حمل مصدوم ،پناهگیری و خروج ایمن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رمضانی هدف از برپایی این المپیاد در سطح ملی را دستیابی به تحقق شعار هر خانواده ایرانی یک امدادگر دانست و خاطرنشان کرد: جامعه هدف طرح ملی دادرس دانش آموزان در مدارس هستند که می‌توان با آموزش های صحیح در مدارس آنان را آماده کرد تا در مواقع بحران یاری گر این جمعیت باشند.

 وی خاطر نشان کرد :تعداد4 تیم دخترانه و 4 تیم پسرانه به مرحله شهرستانی صعود کردند و در این مرحله طی آزمون کتبی و عملی با یکدیگربه رقابت پرداخته و پس از اتمام این رقابت دوستانه تیمهای برتر استانی جهت حضور در المپیاد استانی برگزیده و معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است درحاشیه برگزاری المپیادمرحله شهرستانی دادرس کلیه اعضاء شاخه دانش آموزی شرکت کننده بهمراه مسئولین جمعیت هلال احمرومربیان کمپین نه به اعتیباد تشکیل دادند


تاریخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 | 09:58 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.