به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، آخرین جلسه شورای اجرایی این جمعیت در سال 96 با حضور رئیس و اعضای شورای اجرایی هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

هادی رمضانی، ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) از تلاش  های اعضای محترم شورای اجرایی در جهت برگزاری پور شور  مجمع  عمومی شهرستانی تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین ، گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف شعبه در ماه های اخیر را ارائه نمود ودر رابطه با طرح های نوروزی جمعیت ،طرح سحاب و آغاز مرحله دوم طرح خادم  توضیحاتی را به اعضای شورای اجرایی ارائه داد.

همچنین در این جلسه اعضای شورای اجرایی نیز از برگزاری موفق مجمع عمومی شهرستانی و اجرای برنامهای متنوع تمامی واحدهای این جمعیت در طول ماه تقدیر نمودند و به ارائه پشنهاداتی در خصوص برنامه های هلال احمر پرداختند .

شایان ذکر است در این جلسه مصوباتی از جمله برگزاری کلاس های روانشناسی و آسیب شناسی اجتماعی جهت اعضا ، و همچنین همراهی اعضای محترم شورای اجرایی در طرح ملی  خادم در کنار داوطلبان طرح به تصویب رسید .

در پایان جلسه  نیز از همکاران زن جمعیت به مناسبت روز زن تقدیر و تشکر به عمل آمد .

تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 | 11:56 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی از برگزاری کار گاه آموزشی نقش زنان در جامعه و تربیت فرزندان به مناسبت هفته زن برای اعضای کانون آزاد خواهران این جمعیت خبر داد

رمضانی با بیان اینکه جایگاه و نقش زنان و مادران در مدیریت خانواده و تربیت سرمایه های انسانی جامعه حساس و کلیدی است گفت: پشتوانه غنی هر فرد در گرو نگاه و حمایت های مادرانه است و به همین منظور گرامیداشت مقام شامخ مادری و زن از موضوعات مهم در جامعه است.

رمضانی  تصریح کرد: تقارن سال جدید و میلاد پرکت مظهر عالم هستی حضرت زهرا (س) را باید به فال نیکو گرفت و زایش درایت، اخلاق گرایی و توجه به ارایه های انسانی را که از خصلت های مهم تربیتی است گرامی داشت.

وی همچنین گفت : برگزاری  اینگونه کارگاه های آموزشی برای اعضای جوان  باعث  آشنایی هر چه بیشتر جوانان با نقش زنان و مادران در جامعه میشود.تاریخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396 | 10:28 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

رئیس جمعیت هلال احمر خواف از حضور پرشور اعضای جوانان در ویژه برنامه های روز درختکاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر خواف؛ هادی رمضانی اظهار کرد: با عنایت به فرارسیدن ۱۵ اسفندماه، روز درختکاری و در استای پیشبرد طرح ملی نهضت سبز و با راهبرد افزایش پوشش گیاهی، کاهش آثار و بلایای طبیعی، اعضای کانون های دانش آموزی و آزاد برادران جمعیت هلال احمر شهرستان خواف اقدام به کاشت نهال در پارک جنگلی بهار و پارک معراج کردند.

رمضانی افزود:هدف از کاشت درخت ارتقای فرهنگ و توجه به این سرمایه ملی است. در نتیجه نگهداری و حفظ منابع طبیعی و محیط زیست باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود تا شاهد توسعه فضای سبز در کشور باشیم.
تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 | 10:23 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.