به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف؛ جلسه هم اندیشی بیست و نهمین  دوره مسابقات رفاقت مهر با حضور جمعی از مربیان امداد و اعضای مرکز امور جوانان برگزار شد .

 رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف ضمن ابراز رضایت از برگزاری مسابقات رفاقت مهر در سالهای گذشته ،از همه خواست تا در برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات در سال 96 بیشترین تلاش را داشته باشند.

وی همچنین خرد جمعی را تاثیرگذار در اجرای هرچه بهتر برنامه ها دانست و استفاده از نظرات مربیان و اعضا مطرح در حوزه امداد و کمک های اولیه را در اجرای مسابقات مثمرثمر خواند.

لازم به ذکر است در این جلسه نحوه برگزاری مسابقات و برنامه ریزی های لازم جهت  هر چه بهتر انجام شدن این مسابقات مطرح شد.

 تاریخ : چهارشنبه 27 دی 1396 | 11:38 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛ جلسه هم اندیشی طرح ملی ایمنی و سلامت راهنمایی مسافرین نوروزی97 با حضور کارشناس امور جوانان و جمعی از اعضا برگزار شد.

این جلسه با هدف استفاده بهینه از تمام امکانات و بهره مندی از تجارب و پتانسیل نیروهای توانمند مجری طرح ملی ایمنی و سلامت و ارائه طرح ها و بررسی برنامه های جدید برگزار شد.

در پایان این جلسه پس ازجمع بندی نهایی تاکید شد تا نسبت به بررسی و اجرای نظرات ارائه شده اعضادر جهت کاهش نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت در اجرای طرح ملی مسافرین نوروزی اقدام گردد.
تاریخ : دوشنبه 25 دی 1396 | 12:40 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف این شعبه رتبه برتر  را در جشنواره ملی سرود و تئاتر دانش آموزی احسان را کسب کرد.

هادی رمضانی که درمعیت معاونت امور جوانان استان خراسان رضوی دراختتامیه این جشنواره حضور داشت گفت : کانون  ها ی دانش آموزی به منظور جذب و آماده سازی دانش آموزان علاقه مند به انجام داوطلبانه خدمات امدادی و عام المنفعه ایجاد می گردد.

وی همچنین  افزود  در این کانون ها با برنامه ریزی جهت ثبت نام و آموزش و سازماندهی دانش آموزان علاقه مند ضمن فرهنگ سازی در انجام خدمات داوطلبانه و امدادی، زمینه ای مناسب جهت شناخت عینی دانش آموزان از نوعدوستی و مصادیق آن به وجود می آید.

رمضانی اظهار داشت در این مراسم که در استان قم برگزار شد سه شعبه خواف، کاشمرو بجستان به عنوان شعب برتر کشور معرفی شدند و از آنها تجلیل به عمل آمد

ایشان نیز از کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمرخواف که در کسب این عنوان مهم تلاش و فعالیت نمودند تشکر و قدر دانی نمود          
تاریخ : یکشنبه 24 دی 1396 | 01:39 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

جلسه مجمع عمومی شهرستانی در روز پنجشنبه 21دیماه 96 با حضور مهندس فضلیانی معاونت محترم امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف،رمضانی رئیس شعبه ، شورای اجرایی و بازرسی و جمعی از مسئولین و حضور پرشور اعضاءداوطلب ،امدادگران و جوانان در محل سالن شهید  مدرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف این مجمع با حضور 320 نفر از اعضا برگزار شد .

در این جلسه ابتدا هادی رمضانی ضمن عرض خیر مقدم و ارائه عملکرد یکساله واحدهای جمعیت هلال احمرو همچنین بودجه پیشنهادی سال97 از حضور پرشور مجمع شهرستانی و همچنین شهرداری خواف ، شهرداری سنگان ، شرکت آسفالت طوس و اپال بابت همراهی در ایاب و ذهاب اعضای کانون های روستایی به مرکز شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و خواستار ادامه فعالیت ها و ارائه خدمات داوطلبانه و بشردوستانه اعضا گردیدندکه در ادامه بودجه پیشنهادی 97 به تصویب مجمع شهرستانی رسید .

در بخشی از این جلسه مهندس فضلیانی معاونت محترم امور داوطلبان و دکتر پهلوان نژاد فرماندار محترم شهرستان به ایراد سخن پرداختند و از خدمات شایسته و تاثیر گذار جمعیت هلال احمر تقدیرو تشکر نمودند

در پایان مراسم از 100نفر از امدادگران ،داوطلبان و جوانان فعال تقدیر و تشکر گردید.تاریخ : شنبه 23 دی 1396 | 11:58 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.