به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، رئیس این جمعیت از اجرای طرح کاروان سلامت در روستای بیدپارسی خبر داد.

رمضانی اظهار داشت: در راستای تامین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، جمعیت هلال احمر شهرستان کاروان سلامت خود را به روستای بیدپارسی اعزام کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف، هدف از برگزاری کاروان سلامت را ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان دانست و افزود: ویزیت رایگان، آموزش امدادوکمکهای اولیه ،توزیع دارو از جمله فعالیت‌هایی است که در این طرح از سوی داوطلبان هلال احمر ارائه شده است.

وی افزود: این اقدام با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان  به صورت ماهیانه و مستمر اجرا می‌شود.تاریخ : چهارشنبه 6 دی 1396 | 12:40 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور رئیس و اعضای شورای اجرایی  برگزار شد.

رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر و قدر دانی از اعضای محترم شورای اجرایی که در جمع آوری کمکهای مردمی برای زلزله زدگان غرب کشور در کنار جمعیت بودندبیان کرد امروز جمعیت هلال احمر به عنوان نشان همدلی و خدمت در جامعه شناخته می شود.

وی همچنین در این جلسه  گزارشی یک ماهه از وضعیت موجود و فعالیتهای حوزه های مختلف اعم از امداد، امور جوانان، امور داوطلبان و واحد اداری و پشتیبانی و واحد آموزش و پژوهش ارائه کرد.

همچنین در این جلسه اعضای شورای اجرایی هلال احمر ضمن قدردانی  از تلاشهای پرسنل ،اعضا و داوطلبین عزیز در جمع آوری وبسته بندی کمکهای مردمی به بیان نظرات و پیشنهادات خود با هدف بهبود عملكرد و رفع نقایص موجود این جمعیت پرداختند

لازم به ذکر است در این  جلسه در خصوص برنامه های آتی شعبه  بحث و تبادل نظر شد.

تاریخ : شنبه 2 دی 1396 | 10:02 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.