رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: در فاز اول برگزاری دوره آموزش‌های همگانی خانه‌های هلال در، این طرح در 8 خانه هلال اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف,هادی رمضانی رئیس این جمعیت  با اشاره به راه اندازی و فعالیت 8 خانه هلال در سطح شهرستان بیان کرد: هدف از ایجاد و فعالیت خانه‌های هلال، افزایش تاب آوری روستا‌ها و محلات در زمان مقابله با حادثه و بحران است.

وی با اشاره به آموزش و توانمندسازی نیرو‌های داوطلب خانه‌های هلال به عنوان بازوان جمعیت هلال احمر، گفت: ارتقای کیفی تجهیزات و فعالیت خانه‌های هلال با هدف بهره مندی آحاد جامعه از این مراکز از اهداف مهم جمعیت هلال احمر در روستا‌ها و محلات است.

رمضانی با اشاره به اینکه آحاد جامعه علی الخصوص روستائیان حس و اعتماد بسیار خوبی نسبت به جمعیت هلال احمر دارند، گفت: این نگاه مثبت عموم به جمعیت هلال احمر باعث موفقیت این نهاد مردمی در اجرای برنامه‌های عام المنفعه و بشردوستانه شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف راه اندازی خانه هلال را اقدام مفید و اثربخش عنوان کرد و افزود: روستا‌های حادثه خیز که دارای جمعیت زیادی هستند باید در اولویت راه اندازی خانه‌های هلال قرار گیرند.
رمضانی در پایان یاد آور شد : اموزش همگانی , برگزاری کلاس مبتنی بر نیاز جامعه (آمادگی در برابر مخاطرات ، امدادوکمکهای اولیه )ویژه رده سنی کودکان نوجوانان ،در محل خانه هلال روستای محمد آباد با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مسئول آموزش ،مربیان جمعیت هلال احمر ودهیار روستای محمد اباد برگزارشد
تاریخ : چهارشنبه 22 مرداد 1399 | 08:41 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic