رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری پنحمین انتخابات مجمع شورای اجرایی و بازرس هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تقدیر و تشکر از حضور با شکوه اعضا در انتخابات اظهار کرد: انتخابات شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر در بیست و سوم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور با حضور حداکثری اعضا در شهرستان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دور از انتخابات مجموعا 9نفر کاندید شدند که 7 نفر برای شورای اجرایی و2 نفر برای کسب کرسی بازرسی این جمعیت در شهرستان تلاش کردند.
رمضانی بیان کرد:در این انتخابات 800 نفر داوطلب فعال واجد شرایط رأی گیری در شهرستان داشتیم که از این تعداد اعضای افتخاری و دواطلب، 9 نفر نامزد شوراهای اجرایی و بازرسی شده بودند.
وی درادامه افزود:داوطلبان این جمعیت هر چهار سال یکبار می‌توانند برای عضویت در شورای اجرایی یا قبول مسئولیت بازرسی در این شورا، اعلام آمادگی کرده و یا به عنوان رأی‌دهنده گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف در پایان از زحمات چهار ساله اعضای شورای اجرایی قبلی آقایان متولی .محمد دوست.ترابی.خیزایی.و بازرس جمعیت سرکار خانم خزایی که طی این چند سال همراه همیشگی هلال احمر بودند تقدیر و تشکر کرد و برای اعضای جدید شورای اجرایی اقایان زنگنه.عاشوری.تدین.خزایی و بازرس اقای اسدی ارزوی موفقیت کرد.
گفتنی است در این دوره از انتخابات مجمع 290نفر از داوطلبین واجد شرایط حضور داشتند..


تاریخ : یکشنبه 25 خرداد 1399 | 12:31 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات