جلسه هماهنگی های لازم در خصوص ثبت نام کاندیداهای احتمالی و برنامه ریزی در خصوص انجام مراحل انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان خواف برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت افزود: جمعیت هلال‌احمر نهادی مردمی است و در همه حوادث و برنامه‌های خود از خدمات اعضای داوطلب و جوانان نیز استفاده می‌کند.

 

وی با بیان اینکه انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هر چهار سال یک بار برگزار خواهد شد، اظهارداشت: این انتخابات با حضور اعضای داوطلب فعال واجد شرایط و مورد تایید سازمان‌های مختلف جمعیت از جمله داوطلبان، جوانان و امداد و نجات به طور همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان نیز برگزار می‌شود.

 

رمضانی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر در خرداد ماه امسال، ادامه داد: داوطلبان در تصمیم گیری‌ها و عملکرد هلال احمر نقش اساسی دارند و با شرکت در انتخابات به نامزدهای مورد نظر که به تأیید ستادهای اجرایی و نظارت رسیده اند، رأی می‌دهند.

 

رمضانی خاطرنشان کرد: اطلاعات اعضا و داوطلبان در سامانه جامع انتخابات جمعیت هلال‌احمر شهرستان خواف ثبت و تایید نهایی شده است.

گفتنی است برای افراد،ثبت شده کارنامه فعالیت پرشده که افراد مجاز میتوانند در انتخابات شرکت نمایند.

 

وی در پایان ادامه داد:امیدواریم با حضور پررنگ و چشمگیر داوطلبان در این انتخابات، شاهد گزینش نفرات برتر برای حضور در تصمیم گیری‌ها و عملکرد هلال احمر باشیم و بتوانیم گام‌های بلندی را برای ارتقای خدمات رسانی کمی و کیفی به شهروندان برداریمتاریخ : چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 | 11:37 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic