رییس جمعیت هلال احمر خواف گفت: با گذشت دو روز از مفقود شدن نوجوان خوافی در سیلاب، عملیات جست و جو توسط تیم‌های هلال احمر برای پیدا کردن وی همچنان ادامه دارد.

هادی رمضانی ادامه داد : عملیات جست و جوی این نوجوان ۱۳ ساله مفقود شده در سیلاب روستای زرداب بخش سلامی شهرستان خواف از صبح امروز از سرگرفته شد.

وی اضافه کرد: درحال حاضر ۳۴ نیروی امدادی همراه با دو قلاده سگ تجسس در روستاهای پایین دست زردآب و چهارده در شهرستان خواف در جست و جوی این نوجوان مفقود شده هستند.

رییس جمعیت هلال احمر خواف گفت: این مسیر آخرین مسیر سیل در منطقه است که امیدواریم امروز بتوانیم این نوجوان مفقود شده را زنده پیدا کنیم.

رمضانی در خصوص توقف عملیات جست و جو در صورت ادامه این وضعیت گفت: در صورت پیدا نشدن نوجوان یاد شده در این مسیر با توجه به شرایط منطقه تصمیم‌گیری می‌شود.

نوجوان ۱۳ ساله خوافی از نیمه روز یکشنبه با افتادن در سیلاب مفقود شد و عملیات جست و جوی نیروهای هلال احمر برای یافتن وی نیز از همان روز آغاز شده است.

جاری شدن سیل در شهرستان‌های خواف، مشهد و رشتخوار تاکنون جان سه تن را گرفته است.

طبق پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی فعالیت سامانه بارشی که از روز شنبه این هفته در این استان آغاز شد تا پایان روز فردا چهارشنبه ادامه دارد.تاریخ : سه شنبه 26 فروردین 1399 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic