تبلیغات
جمعیت هلال احمر شهرستان خواف - برگزاری کلاسهای آموزش امدادوکمکهای اولیه ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان خواف

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری کلاس های آموزش امدادوکمک های اولیه برای 70 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان خبرداد.


رمضانی گفت: در راستای ارتقاء آگاهی و سطح سلامت مددجویان تحت حمایت کلاس های آموزش امدادو کمک های اولیه برای 70 نفر از مددجویان با همکاری بهزیستی و کمیته امداد شهرستان طی چهار روز برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: دوره های آموزشی ضمن اینکه برای ارتقاء سلامت افراد مفید و آگاهی آنها را افزایش     می دهد، زمینه و بستر لازم را برای ارائه خدمات مطلوب تر از سوی این عزیزان به سایر افراد به خصوص در مناطق دور دست فراهم می کند.

رمضانی اظهار داشت: در کلاس آموزشی امداد و نجات و کمکهای اولیه با توجه به شرایط منطقه و احتمال بروز حوادث موضوعاتی از قبیل خونریزی، مارگزیدگی، احیای قلبی-ریوی و شکستگی ها و... مطالب لازم به طور کامل برای افراد شرکت کننده ارائه شد، تا در شرایط لازم برای کمک به دیگران استفاده کنند

.تاریخ : چهارشنبه 14 شهریور 1397 | 08:34 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.