تبلیغات
جمعیت هلال احمر شهرستان خواف - اجرای مرحله دوم طرح ملی همای رحمت در خواف

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح ملی همای رحمت گفت: بیش از 80 بسته مواد غذایی  به ارزش ریالی 64میلیون ریال  جهت توزیع به نیازمندان آماده شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، رمضانی رئیس این جمعیت از اجرای مرحله دوم طرح ملی همای رحمت در این شهرستان خبر داد.

هادی رمضانی با اشاره به برگزاری طرح همای رحمت و سفره‌های مهربانی گفت:هرساله همزمان با فرارسیدن موسم رحمت و تجلی حقیقت با بهره مندی از همت والای خیرین و نیکوکاران در کمک به محرومان و نیازمندان طرح ملی همای رحمت در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی افزود:هدف از برگزاری این طرح هدایت کمک‌های مردمی در راستای حمایت از خانواده‌های محروم، ترویج فرهنگ انفاق و سنت‌های حسنه اسلامی، گسترش و ترویج روحیه تعاون و مشارکت‌های مردمی، ترویج ارزش‌های انسان دوستانه با تأسی از تعالیم الهی در شیوه خدمت رسانی وکمک به ایتام، حفظ کرامت انسانی نیازمندان و کمک به رشد فضایل اخلاقی ومعنوی آن‌ها در ماه مبارک رمضان، ایجاد زمینه مشارکت خیرین ونیکوکاران در اجرای برنامه‌های عام المنفعه وخیریه، ایجاد فضای مناسب به منظور تعامل تنگاتنگ خیرین و نیکوکاران با گروه‌های هدف است.

رمضانی خاطرنشان کرد:در ماه مبارک رمضان کمک به نیازمندان سفارش شده که در این طرح بشردوستانه عمده بهره وران بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار، ایتام، خانواده‌های کم برخوردار، معلولین، سالمندان و از کارافتادگان و خانواده‌های زندانیان هستند


.

 

 تاریخ : سه شنبه 22 خرداد 1397 | 11:51 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.