رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری کلاس توجیهی و آموزشی طرح ملی خادم مرحله 2 برای داوطلبان این طرح خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر  شهرستان خواف  هادی رمضانی با اشاره به اجرای برنامه های آموزشی طرح ملی خادم با محوریت ارتقاء سطح آمادگی خانواده های ایرانی در برابرحوادث مختلف گفت: آموزش طرح ملی خادم در قالب یک دوره آموزشی با هدف آشنایی با مخاطرات شهرستان و راه های مقابله با آن و ارائه کمک های اولیه از اسفند ماه  سال جاری در شهرستان خواف برگزار خواهد شد.

رمضانی  در جلسه آموزش مربیان طرح «خادم» با اشاره به آسیب‌پذیری خانواده‌ها در مخاطرات و جایگاه ویژه آموزش آنان برای آمادگی در برابر حوادث گفت: بر این اساس 56 مربی داوطلب در سطح شهرستان خواف برای آموزش 2850 خانواده آماده می‌شوند.

وی در این کارگروه ابراز کرد: امیدواریم با آموزش مربیان داوطلب و آشنایی آنان با سرفصل‌های آموزشی و حضور مربیان در میان خانواده‌ها، جامعه را در برابر حوادث و مخاطرات آماده سازیم.

رمضانی از طرح خادم به عنوان جنبش ملی در آموزه های امدادی یاد کرد و خواستار ارتباط موثرکلامی برای برخورد و برقراری ارتباط صحیح با خانواده ها شد و افزود طرح خادم طرح حمایت از خانواده ها دربحران هاست که گاه این بحران ها آتش سوگ و زلزله های اجتماعی است و تسهیلگران حداکثر حوصله و دقت و بردباری را برای اجرای این طرح به کار گیرند

.تاریخ : دوشنبه 14 اسفند 1396 | 01:45 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.