به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،  هادی رمضانی رئیس این شعبه از برگزاری جشن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال  این جمعیت خبر داد.

رمضانی گفت : با عنایت به اهمیت دهه مبارک فجر برنامه های گوناگونی در کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال جمعیت برگزار شد.

هادی رمضانی با اشاره به حضور پرشور اعضا در برنامه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی در دهه ی فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم علاوه بر گرامیداشت رجعت امام خمینی (ره) به آغوش گرم میهن اسلامی، آشنایی و تجدید میثاق دانش آموزان  و کودکان با دهه فجر و جمهوری اسلامی بود تا آینده سازان این مرز و بوم بتوانند در ادامه راه انقلاب در راستای محافظت از نظام و کشور بپردازند.

وی در ادامه گفت: اجرای مسابقه دوچرخه سواری، صرف صبحانه سالم در مهد کودکها  ،جشن بادبادکها ،جشنواره غذا ، بازارچه صنایع دستی  ونمایشگاه عکس از برنامه های متنوعی دیگر بود که در کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال برگزار شد.تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 | 12:16 ب.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.