تبلیغات
جمعیت هلال احمر شهرستان خواف - پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر خواف بمناسبت روز دانشجو


ای جوانان عزیز! و ای دانشجویان و دانشمندان! و ای امید امروز و فرداهای امت و اسلام! امانت ‏بزرگ استقلال و آزادی که از دام دو قطب شرق و غرب با مجاهدت و فداکاری   ملت عظیم ‏الشان ایران به دست آمده است، به شما عزیزان سپرده شده و مسئولیت ‏بزرگی به عهده همه گذاشته است، همه ملت به خصوص دانشجویان مسلمان که رهبران آینده هستند، مسئول نگهبانی از این امانت‏ بزرگ الهی می‏باشند . " امام خمینی (رحمة الله علیه)
شانزده آذرماه به دلیل گرامیداشت یاد شهدای دانشگاه، روز دانشجو نامیده شده است. این روز یادآور فریادهای آتشین و کوبنده دانشجویانی است که با شهادت خود در سال 1332، مخالفت آشکار خویش را با رژیم پهلوی اعلام و با فعالیت‌های مستمر، همراهی و همدلی خود را با رهبر معظم انقلاب، به مردم ایران و جهانیان تأکید می کردند.
دانشجویان و جوانان غیور و انقلابی ایران اسلامی، امروز با ایمان ، توکل و تلاش خویش، جایگاه این کشور را در بلندترین نقاط عزت و افتخار، به جهانیان ثابت کرده اند.
جمعیت هلال احمر خواف ضمن گرامیداشت سالروز 16 آذر، روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی بویژه یکایک دانشجویان گران‌قدر ، تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند عزت، سربلندی، موفقیت و پیشرفت برای این عزیزان خواستاریم.
 امید است دانشجویان آگاه  سرزمینمان در صیانت از آزادی و استقلال  کشور ، به تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری  در تمامی عرصه‌ها بویژه ،عرصه جهاد علمی  فردایی بهتر را برای ایران اسلامی رقم زنند.

تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1396 | 11:58 ق.ظ | نویسنده : زهره خواجه نژاد | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.