خانواده بزرگ هلال احمر شهرستان خواف
با سلام و تحیات
هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ یادآور فداکاریهای انسان های وارسته ای در سرتاسر جهان هست که فازغ از مرزبندی های سیاسی ، جغرافیایی ، مذهبی و ... در خدمت اقشار مختلف مردم می باشد .
خدمت در خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر افتخاری هست بس ارزشمند .
فرقی نمی کند عضو سازمان جوانان ، داوطلبان و یا امداد و نجات باشی . عضو کانون غنچه های هلال احمر در مهدکودک یا کانون دانش آموزی ، دانشجویی ، روستایی ، طلاب و یا داوطلب در عرصه پزشکی ، فنی ، مهندسی و اجتماعی یا امدادگر و نجاتگر .....آنچه مهم است عضویت تو در این خانواده بزرگ مقدس هست عضویت تو در این خانواده یعنی تو به دنبال بشردوستی و فعالیتهای عام المنفعه هستی .
اینجانب، هفته هلال احمر را فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت داوطلبانه به مردم و بزرگداشت و ترویج روحیه ایثارگری در جامعه و تلاش برای صلح جهانی می دانم و ضمن تبریک هفته هلال احمر به همه کارکنان و اعضا ، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر، برای همه  شما عزیزان آرزوی توفیق،سلامتی و بهروزی دارم و امیدوارم در سایه سار عنایت حضرت ولی عصر(عج) و تحت رهبری، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با کمک و همکاری همه کارکنان و کلیه اعضای جمعیت  در واحدهای مختلف در راستای اهداف جهانی هلال احمر گام برداریم .


تاریخ : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 | 01:48 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.