تصادف پیکان وانت با تراکتور در خواف 5 مصدوم برجای گذاشت
رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: حادثه رانندگی میان یک دستگاه پیکان وانت و یک دستگاه تراکتور در محور خواف به قاین 5 مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، هادی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: حادثه جاده‌ای میان یک دستگاه پیکان وانت و یک دستگاه تراکتور در کیلومتر 60 محور خواف به قاین در فرعی روستای قاسم‌آباد 5 مصدوم برجای گذاشت.
وی افزود: این حادثه در ساعت 19:50 شب گذشته به‌وقوع پیوست و پس از اعلام گزارش این حادثه به سامانه تلفنی 112 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیروهای امدادگر و نجاتگر پایگاه امدادی سه‌راهی نشتیفان خواف بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند.
رئیس جمعیت هلال احمر خواف خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه رانندگی که 3 آقای 12، 35 و 40 ساله و دو خانم 30 و 80 ساله بودند توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خواف مورد درمان و مداوای اولیه قرار گرفتند و دو نفر از آن‌ها به‌صورت سرپایی مداوا شدند و سه نفر دیگر نیز که دو خانم و یک پسر نوجوان بودند به‌دلیل مصدومیت از ناحیه‌های سر، گردن، دست و پا جهت سیرتکمیلی مراحل درمانی خود به بیمارستان 22 بهمن خواف منتقل شدند.

تاریخ : سه شنبه 8 فروردین 1396 | 02:18 ب.ظ | نویسنده : هادی تخاوی سلامی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.